Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Pánska mikina zip FRUIT
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 31 zákazníkov Zobraziť komentáre (3)

Pánska mikina zip FRUIT

Skvelá pánska mikina na zips bez kapucne, ktorú vám potlačíme presne podľa vášho návrhu. Mikina s vlastnou potlačou je skvelým darčekom pre každého. Stačí vybrať vhodnú fotografiu, text či niektorý z našich pripravených motívov a za pár dní máte darček doma.

Skvelá a príjemná mikina na zips značky Fruit of the Loom. Gramáž 280 gsm, 70% bavlna, 30% polyester, spevňujúci pásik za krkom.

Navrhni si
Luboš V. 20.7.2016

Tmavě šedá, XL

Henrieta P. 26.8.2013

Temno modrá, L

Veronika H. 20.11.2018

Biela, M

Super

Karel B. 20.5.2018

Biela, S

Spokojenost

petr h. 28.2.2016

Biela, M

Trochu větší na mojí postavu,ale jinak vše OK

Věra K. 27.12.2018

černá, XXL

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Motorkár
Burton Skull
Policie
Basketbal
První republika
Che Guevara
Aeroflot
ČSSR
USA
Kotva
Karel Gott
King
Boxer
USA water flag
Capo di tutti Capi
Michael Jackson
Apple Jobs
Kompas
Zobraziť ďalšie

Ďalšie pánske mikiny

Pánska mikina Contrast
Pánska mikina s kapucňou
Pánska mikina na zips s kapucňou
Pánske tepláky
Zobraziť viac