Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Šiltovka Snapback Color
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 9 zákazníkov Zobraziť komentáre (1)

Šiltovka Snapback Color

Rapperská čiapka s plochým šiltom nesmie chýbať pri každodennom brázdenie ulice, to je jasná vec. S kamarátmi si na ňu môžete vložiť vlastné hlášky, názov vašej bandy alebo využiť našich špeciálnych fólií (zlatá, strieborná, neónové alebo svietiace) a urobiť si z šiltovky módny kúsok. Na šiltovku si vlož vlastný text, klikni na neho a přebarví podľa tvojho gusta.

6-tich panelová šiltovka tvorená 100% bavlnou. Rovný prešívaný šilt a retro nastavenie veľkosti v rozmedzí 53-58cm. Potlač formou ekosolvent fólie, u svetlého textilu je potlač pekne znateľný, zatiaľ čo fólia takmer neviditeľné. U tmavých farieb je fólia tvarovo orezaná podľa motívov, teda je lesklejšia a kontrastne viditeľnejšie.

Navrhni si
Michaela H. 19.9.2017

Čierna a modrá

Addrian D. 30.8.2017

Čierna a ružová

Ladislav O. 28.1.2019

Čierna a červená

Nevsimol som si ,ze by bola na vyber velkost siltovky. Prisla mala.Ale inac spokojnost. Nabuduce odkomunikujem zmenu velkosti.

Veronika P. 18.7.2018

bílá/černá

Pavel J. 9.4.2018

Čierna a modrá

Pelageya Y. 15.2.2018

Čierna a červená

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Apple Jobs
Music beat
Kozoroh
Cannabis
Panda rentgen
Gurman
Človeče, nehnevaj sa!
Speed limit
Gekón
Kočka - Čiko
Evolution Pig
I love
Policie
Střelec
Heart beat
Mapa světa
Basketbal
Kun
Zobraziť ďalšie

Ďalšie šiltovky

Šiltovka Snapback Rapper
Šiltovka Classic
Šiltovka Army
Športová šiltovka