Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Detské body dlhý rukáv BIO
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 123 zákazníkov Zobraziť komentáre (15)

Detské body dlhý rukáv BIODojčenské body s dlhým rukávom, 100% certifikovaná organická bavlna, gramáž 200 gms, gombíky bez prímesi niklu na spodnej časti body

Navrhni si
Mária D. 23.1.2019

Biela, 3-6m

Marta K. 22.12.2018

černá, 3-6m

Michaela K. 29.11.2017

Biela, 12-18m

Monika F. 26.11.2017

Biela, 6-12m

Andrea G. 19.6.2017

Biela, 6-12m

Miroslava S. 22.2.2017

Námornická modrá, 12-18m

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

I love
Jednoduché srdce
Zaľúbené srdcia
Medvedík srdce
Lienka
Who is your daddy
Slon
Cyklista
Medvedík s balónikmi
Smile
Mačka a srdce
Kvetinové srdce
Bud Spencer
Bublina bez textu
Beruška
Sith happens
Žabka
James Bond
Zobraziť ďalšie

Ďalšie oblečenie pre bábätká

Detské body krátky rukáv premium
Tričko pre bábätká
Detské body krátky rukáv BIO
Detská čiapka s uzlom
Zobraziť viac