Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Detské body dlhý rukáv BIO
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 123 zákazníkov Zobraziť komentáre (15)

Detské body dlhý rukáv BIODojčenské body s dlhým rukávom, 100% certifikovaná organická bavlna, gramáž 200 gms, gombíky bez prímesi niklu na spodnej časti body

Navrhni si
Mária D. 23.1.2019

Biela, 3-6m

Marta K. 22.12.2018

černá, 3-6m

Michaela K. 29.11.2017

Biela, 12-18m

Monika F. 26.11.2017

Biela, 6-12m

Andrea G. 19.6.2017

Biela, 6-12m

Miroslava S. 22.2.2017

Námornická modrá, 12-18m

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

I love
Medvedík srdce
Zaľúbené srdcia
Jednoduché srdce
Lienka
Apple Jobs
Kvetinové srdce
Who is your daddy
Love
Bábätko v vrecku chlapček
Slon
Medvedík s balónikmi
Cyklista
Smile
Mačka a srdce
Bud Spencer
Beruška
James Bond
Zobraziť ďalšie

Ďalšie oblečenie pre bábätká

Detské body krátky rukáv premium
Polo pre bábätko
Detské body krátky rukáv BIO
Tričko pre bábätká
Zobraziť viac