Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Zrkadielko srdiečko
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 12 zákazníkov Zobraziť komentáre (4)

Zrkadielko srdiečko

Super praktické zrkadielko pre všetky dámy, čo sa rady načančají! Potlačíme vám ho presne podľa návrhu, buď si môžete zrkadlo ozdobiť niektorým z našich už pripravených dizajnov, ktoré nájdete v priečinku inšpirácie alebo popustite uzdu svojej fantázii a vymyslite si svoju vlastnú potlač. Na zrkadlo môžete vložiť obrázok, fotku alebo nápis, jedinečný dizajn vás potom bude tešiť pri každom použití. Navyše s ním budete pri kontrolovanie stavu maskary alebo výskytu rúžu na zuboch vyzerať čertovsky originálne!

Vreckové zrkadielko srdiečkového tvaru skvele padne do každej dámskej kabelky. Rozmery: 70 x70 mm.

Navrhni si
Andrea P. 22.2.2017

Biela

Alžběta N. 13.11.2018

Biela

Velmi dobře zpracované

Rudolf Š. 17.1.2018

Biela

100% spokojenost

Roman P. 21.12.2017

Biela

Potisk vypadá hezky, kvalita je slušná.

Jana Ondrášková S. 26.7.2017

Biela

Vše perfektní, opravdu jsem nečekala, že když objednám večer v 11, hned další den bude objednávka hotová. Děkuji! :)

Markéta V. 18.12.2018

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Love tree
Květina
Svadba
Zaľúbené srdcia
Mickey Mouse
Květinový rámeček
Srdcový kruh
Květina
Malý princ
Květinový rámeček
Jednoduché srdce
Runner
Purrfect
Medvedík srdce
I love you
Heart beat
Čtyřlístek
Queen
Zobraziť ďalšie

Ďalšie šperky

Medailónik guľatý
Náušnice visiace - kvapka
Heart medallion
Medailónik oválny
Zobraziť viac