Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Kľúčenka ovál
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 92 zákazníkov Zobraziť komentáre (16)

Kľúčenka ovál

Kovová kľúčenka oválneho tvaru je vhodná jednoducho pre všetkých. Je jednoduchá, no pritom elegantná vďaka vytvarovanému pripevneniu na krúžok. Kovový materiál zaručuje trvácnosť výrobku a odolnosť voči poškriabaniu. Oválna časť je určená pre potlač podľa vašich predstáv. Vložte napríklad svoju fotku a kľúčenku podarujte všetkým tým, ktorým by ste stále chceli byť na blízku.

Kovový prívesok na kľúče v jednoduchom oválnom tvare. Kľúčenka je zabalená v čiernej darčekovej krabičke s čiernou zamatovou vložkou.

Navrhni si
Katarina A. 10.2.2018

Biela

Eva Š. 23.10.2017

Biela

Petra H. 11.2.2019

Biela

Super krásné

Zuzana D. 11.2.2019

Biela

Na krabičce je uvedeno Made in China, to nevypadá pěkně..

Lukáš G. 20.12.2018

Biela

Perfektní provedení

Nikola R. 18.12.2018

Biela

Ja jsem maximalne spokojena. Objednavala jsem si to jen tak pro pritele, jen takovy mezi darecek. S tim, ze kdyz by se mi to nelibilo, tak bych to nekam zahrabala a uz bych to nevytahla :D Dneska jsem tedy pro to sla byla jsem hrozne zvedava, otevru to a takova nadhera. Fotka je vazne perfektni, zadny rozmazani, nic. Kdyz jsem to otvirala najednou me prepadlo takovy zamrazeni, ze vlastne to je perfektni darek, ktery dat pritelovi, jen tak pro poteseni. Jeste neco laskyplneho napsat a je to. Ja moc dekuju, za tak skvele odvedenou praci. 100%doporucuji.

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
Čtyřlístek
Trabant auto
Myšky
Karavan
Kačenka
Veverka
Hustá mrkva
Beetle
I love
Rainbow heart
Show Must Go On, freddie mercury
Kozoroh
Best Friends
Trabant
James Bond
Kurt Cobain
Opice fľak
Zobraziť ďalšie

Ďalšie dámske doplnky

Bavlnené ponožky
Háčik na tašku
Nohavičky Short
Drevená krabička
Zobraziť viac