Switch to English  X 
Vianoce stíhame! Termíny pre Vaše Vianočné darčeky zde
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Plakát 61x91 Ikea kompatibilní
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 2 zákazníkov Zobraziť komentáre (2)

Plakát 61x91 Ikea kompatibilní

Veľkoformátový plagát s potlačou z vlastnej fotografie. Vysokokvalitný pololesklý fotografický papier 200 g / m2, vodotesný, odolný proti poškriabaniu. Tlač najvyššej kvality - skutočné farby, kontrast. Môžete tiež rámovať rámčeky z obchodov IKEA atď. Máme tiež vlastnú technológiu pre 100% pravú čiernobielu fotografiu (bez farbenia atď.).

Velmi kvalitní pololesklý fotopapír 200g/m2, voděodolný, vysoká odolnost proti poškrábání. Špičková kvalita tisku

Navrhni si
Jitka B. 26.2.2018

Biela, 61x91 cm

Rychlost výroby, rychlost dodávky.Jsem maximálně spokojená, nemám co vytknout. Moc ráda v tomto obchodě objednávám, nikdy nezklame mé očekávání. Zboží přijde vždy dobře zabalené. Děkuji a přeji hodně úspěchů a zákazníků.

Jarka K. 30.1.2018

Biela, 61x91 cm

super

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

James Bond
Hokejové ihrisko
Vlk
dievča
I love
Květinový rámeček
Masaryk
Retro autobus
Medvedík srdce
I love you
King
Together forever
Love
Srdcový kruh
Srdce mozaika
Jednoduché srdce
Heart beat
I love you
Zobraziť ďalšie

Ďalšie plakáty a fotoplátna

Fotoplátno stredné 90x60 cm
Fotoplátno malé 60x40 cm
Fotoplátno veľké 120x70 cm
Rock Photo
Zobraziť viac