Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Plakát 61x91 Ikea kompatibilní
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 3 zákazníkov Zobraziť komentáre (2)

Plakát 61x91 Ikea kompatibilní

Veľkoformátový plagát s potlačou z vlastnej fotografie. Vysokokvalitný pololesklý fotografický papier 200 g / m2, vodotesný, odolný proti poškriabaniu. Tlač najvyššej kvality - skutočné farby, kontrast. Môžete tiež rámovať rámčeky z obchodov IKEA atď. Máme tiež vlastnú technológiu pre 100% pravú čiernobielu fotografiu (bez farbenia atď.).

Velmi kvalitní pololesklý fotopapír 200g/m2, voděodolný, vysoká odolnost proti poškrábání. Špičková kvalita tisku

Navrhni si
Jitka B. 26.2.2018

Biela, 61x91 cm

Rychlost výroby, rychlost dodávky.Jsem maximálně spokojená, nemám co vytknout. Moc ráda v tomto obchodě objednávám, nikdy nezklame mé očekávání. Zboží přijde vždy dobře zabalené. Děkuji a přeji hodně úspěchů a zákazníků.

Jarka K. 30.1.2018

Biela, 61x91 cm

super

Jan T. 17.12.2018

Biela, 61x91 cm

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Freddie Mercury
James Bond
Vlk
Michael Jackson
Steve Jobs
Hokejové ihrisko
Energy saving mode
dievča
Malý princ
Květinový rámeček
Masaryk
Cyklista
Lana Del Rey
Together forever
Muerte makeup
Jednoduché srdce
Srdce mozaika
Apple Jobs
Zobraziť ďalšie

Ďalšie plakáty a fotoplátna

Fotoplátno malé 60x40 cm
Plakát
Fotoplátno veľké 120x70 cm
Fotoplátno štvorec 40x40 cm
Zobraziť viac