Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Srdcový zámok
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 13 zákazníkov Zobraziť komentáre (3)

Srdcový zámok

Roztomilý dekoratívne kaštieľ v tvare srdca môže slúžiť pre uschovanie a utajenie najrôznejších vášňou. Navyše Vám ho potlačíme presne podľa vlastného návrhu, môžete si na neho vložiť fotku, nápis alebo obrázok, ak neviete čo by sa vám páčilo, prejdite si naše už pripravené designy, určite v nich nájdete potrebnú dávku inšpirácie. Zámok je tiež báječným darčekom pre každú romantickú dušu.

Srdcový uzamikatelný zámok, farba strieborná, rozmery: 37 x 37 mm

Navrhni si
Jan M. 17.2.2019

Biela

hodil by se i náhradní klíč, jinak je zpracování dobré

Petra K. 24.2.2018

Biela

Naprosto úžasné a kouzelné. Velká spokojenost.

Lucie B. 4.12.2017

Biela

Jsem nadšená, je krásné...

Jana P. 20.11.2017

Biela

Petra M. 6.11.2017

Biela

Klára Z. 14.8.2017

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

I love
I love you
Srdce lásky
Jednoduché srdce
Malý princ
I love you
Medvedík srdce
Zaľúbené srdcia
Freddie Mercury
Queen
Mickey Mouse
Angel and devil
Love you forever
Zamilovaní sobíci
Medvedík s balónikmi
Heart beat
Plameňák
Zamilovaní vtáčiky
Zobraziť ďalšie

Ďalšie foto darčeky

Srdce guľa
Plechová krabička srdce
Srdiečkový medvedík
Snehová guľa