Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Nálepky štvorec - 5 kusov
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 54 zákazníkov Zobraziť komentáre (8)

Nálepky štvorec - 5 kusov

Horká novinka v našom e-shope je samolepka s vlastnou potlačou a fantaziou bez hraníc. Môžete pridať text, fotografie a ďalšie plnofarebné vzory, ktoré môžete urobiť na nálepke. Veľkou výhodou je tiež orezanie celej nálepky, takže nemusíte byť komplikované na ozdobu. Je na vás, aby ste vytvorili nové alebo originálne cookies pre vašu kuchyňu alebo si vyrobili vlastné alebo vlastné jedinečné auto, telefón, chladničku, okná alebo iné osobné veci.

Kvalitné lesklé samolepiace štítky v niekoľkých veľkostiach. Ak máte záujem o iný tvar (napríklad presný tvar tlače, ktorý si vyberiete), pridajte službu "odstrániť pozadie" do nákupného košíka a zadajte v poznámke, aký tvar chcete a či potrebujete bielu hranicu. Požadovaný tvar musí zodpovedať zvolenej veľkosti, na základe ktorej sa vypočíta cena. Samolepky sa dodávajú spolu. Využite značné množstvo zľavy a vložte všetko okolo seba! Balenie obsahuje 5 kusov. Ak chcete viac, je to vždy násobok. To znamená, V koši pri výbere napr. 10 budete mať 50 samolepiek!

Vzory:
Navrhni si
mirek b. 24.12.2018

Biela, 5x5cm

mizerná nabídka písem! nálepka je kvalitní ale modrý potisk nevýrazný, červené srdce je super

Lukáš P. 15.12.2018

Biela, 5x5cm

Uprime velmi mile prekvapeni a super zkusenost

Vlasta F. 9.11.2018

Biela, 5x5cm

jsem překvapena jak je fotka pěkná.Opravdu to odpovídá náhledu. Ohledně toho jak bude samolepka držet nevím, je to na kolo.

Jiřina H. 30.7.2018

Biela, 5x5cm

vše OK i rychlost výroby

Jiří M. 29.1.2018

Biela, 5x5cm

Ocenil bych kdyby byly samolepky nařezené na jednotlivé ks, ale chápu že to tak není.

Jakub K. 28.11.2017

Biela, 5x5cm

Kvalitní samolepky

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
Born to ride
Czech Republic
Bábätko v vrecku chlapček
Bábätko v vrecku dievčatko
Your Father
Dark side
DOWNLOADING
Parkour - Zombie Apocalypse
Speed limit
I love
Cannabis
Červený trpaslík
Silueta auta
DAB Jednorožec
Svadba
Svadba
liška
Zobraziť ďalšie

Ďalšie samolepky

Samolepky kruh - 5 kusov
Samolepka
3D samolepky ovál - 5ks
3D samolepky kruh - 5 kusov
Zobraziť viac