Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Rohožka
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 92 zákazníkov Zobraziť komentáre (21)

Rohožka

Upozornite hostí na svoje kreatívne ja ešte ako k Vám vôbec vkročí! Vytvorte si u nás originálny rohožku podľa Vašej fantázie. Môžete na ňu vkladať fotky, rôzne uvítacie nápisy a vtipné odkazy, ktoré Vám určite zlepší náladu už pred prahom Vášho domova a určite ich ocenia aj Vaše návštevy. Rozhožka podľa vlastného návrhu Vás pri príchode z práce či zo školy dokáže príjemne naladiť ... a alebo odreagovať - čo takto otrieť si topánky do úsmevu niekoho, koho by ste si cez prah rozhodne nepustili? Ako sa hovorí môj dom môj hrad a teda aj rohožka!

Veľká dekoračná rohožka v dvoch možných veľkostiach. Vhodná pre originálne privítanie vašich priateľov alebo ako mapavedoucí k pokladu.. Materiál: 100% nylon, spodná časť je z čiernej gumy.

Navrhni si
Zuzana S. 10.9.2018

Biela, 40x60cm

Vyborna

Jana K. 14.2.2019

Biela, 67x44cm

Anikó M. 22.7.2018

Biela, 40x60cm

Janka H. 20.9.2015

Biela, 40x60cm

Lenka K. 30.1.2019

Biela, 40x60cm

100 % spokojnost

Kateřina M. 26.11.2018

Biela, 40x60cm

Super zpracování, vřele doporučuji

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Zobraziť viac

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
Heart beat
Trabant
In love
Květinový rámeček
I love you
Kvetinové srdce
Sovičky
Sklenice vína
Home Sweet Home
I love
Cibulák
Trabant auto
Music beat
Let the story begin
Karavan
Veverka
Love tree
Zobraziť ďalšie

Ďalšie domov

Propiska se stříbrným klipem
Šnúrka na krk
Papuče
Kľúčenka srdce
Zobraziť viac