Switch to English  X 
Vianoce stíhame! Termíny pre Vaše Vianočné darčeky zde
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Rohožka
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 80 zákazníkov Zobraziť komentáre (19)

Rohožka

Upozornite hostí na svoje kreatívne ja ešte ako k Vám vôbec vkročí! Vytvorte si u nás originálny rohožku podľa Vašej fantázie. Môžete na ňu vkladať fotky, rôzne uvítacie nápisy a vtipné odkazy, ktoré Vám určite zlepší náladu už pred prahom Vášho domova a určite ich ocenia aj Vaše návštevy. Rozhožka podľa vlastného návrhu Vás pri príchode z práce či zo školy dokáže príjemne naladiť ... a alebo odreagovať - čo takto otrieť si topánky do úsmevu niekoho, koho by ste si cez prah rozhodne nepustili? Ako sa hovorí môj dom môj hrad a teda aj rohožka!

Veľká dekoračná rohožka s rozmermi 40x60 cm. Materiál: 100% nylon, spodná časť je z čiernej gumy.

Navrhni si
Zuzana S. 10.9.2018

Biela, 40x60cm

Vyborna

Anikó M. 22.7.2018

Biela, 40x60cm

Janka H. 20.9.2015

Biela, 40x60cm

patrik b. 11.11.2018

Biela, 40x60cm

Jelikož si otec koupil karavan, tak minimálně tohle tam ve výbavě nemá , potisk super, kvalita dá se říct také ,ale čekal jsem to víc do stylu rohožky jako mam před bytem

Jaroslava J. 31.10.2018

Biela, 40x60cm

Rohožka se dodává srolovaná, takže na ní vznikají mírné "vrásky", které nezmizí ani několikadenním rovnáním. Není to zásadní problém. Velmi mile mě překvapila rychlost zpracování.

Věra T. 14.10.2018

Biela, 40x60cm

Super rychle doruceni! A darek se moc libil :) naprosta spokojenost, dekujeme

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Zobraziť viac

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
Sklenice vína
Love call
Zaľúbené srdcia
Trabant
Sovičky
In love
Love tree
Heart beat
Zamilovaní vtáčiky
Home Sweet Home
Květinový rámeček
Čtyřlístek
Trabant auto
I love you
Kvetinové srdce
Srdce mozaika
USA
Zobraziť ďalšie

Ďalšie domov

Propiska se stříbrným klipem
Kľúčenka srdce
Keramická vianočná banka
Maska na spaní - škraboška
Zobraziť viac