Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Tričko na fľašu
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 45 zákazníkov Zobraziť komentáre (7)

Tričko na fľašu

Je to gýč, ale zato ideálny doplnok pre prípad, že nesiete na oslavu flašku. Fľaška zabalená v šušťavom papiera síce znamená dobrú party, ale pre tých, čo nechcú len sucho darovať alkohol, tu máme mini tričko na fľašu, ktoré potlačíme vaším originálnym venovaním. Nakombinovať môžete s vlastným obrázkom, fotkou alebo nejakým vtipným motívom z našej ponuky.

Materiál: 100% polyester, rozmer: 12x17 cm

Navrhni si
Lucia Ž. 15.10.2018

Biela

Maximálna spokojnosť!

Dominika I. 22.6.2016

Biela

Kvalita produktu trosku horsia-sitie

Tatiana Ž. 28.10.2017

Biela

Zdenka K. 10.10.2017

Biela

Lenka P. 18.4.2017

Biela

Josef P. 14.1.2019

Biela

Vše v pořádku.

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
Svadba
Květinový rámeček
Bublina bez textu
Like
Rozcvička
Happy Birthday Bear
Perníček
Karel Gott
Mňam
I love
liška
Vegetarián
Ovečka cukrárka
Pivní srdce
Cibulák
Kravata
Mexická lebka
Zobraziť ďalšie

Ďalšie kuchyňa

Chňapka
Tácka na nápoje guľatý
Chňapka štvorec
Kuchynský lopárik
Zobraziť viac