Switch to English  X 
Vianoce stíhame! Termíny pre Vaše Vianočné darčeky zde
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Tričko na fľašu
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 34 zákazníkov Zobraziť komentáre (5)

Tričko na fľašu

Je to gýč, ale zato ideálny doplnok pre prípad, že nesiete na oslavu flašku. Fľaška zabalená v šušťavom papiera síce znamená dobrú party, ale pre tých, čo nechcú len sucho darovať alkohol, tu máme mini tričko na fľašu, ktoré potlačíme vaším originálnym venovaním. Nakombinovať môžete s vlastným obrázkom, fotkou alebo nejakým vtipným motívom z našej ponuky.

Materiál: 100% polyester, rozmer: 12x17 cm

Navrhni si
Tatiana Ž. 28.10.2017

Biela

Zdenka K. 10.10.2017

Biela

Lenka P. 18.4.2017

Biela

Kamila V. 29.10.2018

Biela

som velmi spokojná, ďakujem

Lucia Ž. 15.10.2018

Biela

Maximálna spokojnosť!

Dominika I. 22.6.2016

Biela

Kvalita produktu trosku horsia-sitie

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
Svadba
Karel Gott
Sklenice vína
Unicorn
Like
Rozcvička
Happy Birthday Bear
Květinový rámeček
Pivní srdce
Ovečka cukrárka
Vegetarián
I love
Zaľúbené srdcia
Lienka
Slovensko
Punk not děd
Medvedík srdce
Zobraziť ďalšie

Ďalšie kuchyňa

Chňapka
Tácka na nápoje
Miska na cereálie
Kuchynský lopárik
Zobraziť viac