Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Detské body krátky rukáv premium
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 330 zákazníkov Zobraziť komentáre (54)

Detské body krátky rukáv premium

Príjemné Bodýčko z jemnej bavlny s originálnou potlačou sa hodí pre malé anjelikov aj diablik, je to tiež skvelý darček pre všetky novorodenca. Ten, kto sa niekedy staral o nejaké to bábätko iste vie, že čisté body sa nikdy nestratí! Potlačíme vám ho presne podľa vášho návrhu vlastnou fotkou, obrázkom či nápisom, takže v tomto oblečku si svoje mimi rozhodne nepomýlite. A ak nemáte dostatok inšpirácie k vlastnému potlače, mrknite sa na naše roztomilé detské motívy, určite si vyberiete.

Dojčenské body s krátkym rukávom, 100% predpraná česaná bavlna. Gombíky bez prímesi niklu na spodnej časti bodýčka.

Navrhni si
Anna B. 16.4.2018

Světle žlutá, 0-3m

Body je krásne, potlač veľmi dobre spravená. Som spokojná.

Pavol Ľ. 10.2.2019

Biela, 0-3m

Daniel V. 14.7.2018

Biela, 0-3m

Katarína B. 19.6.2018

Biela, 3-6m

Júlia G. 25.3.2018

Biela, 0-3m

Mária Š. 16.12.2017

Biela, 3-6m

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Zobraziť viac

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
I Love milk
Policie
Darth Vader
Who is your daddy
I love
Dáme pivo
Princezna
Winner
Malý princ
Kočička
Žabka
Do dna
Kamaráti zvieratka
Květinový rámeček
Apple Jobs
Metallica
Bábätko v bruchu
Zobraziť ďalšie

Ďalšie oblečenie pre bábätká

Detské body dlhý rukáv BIO
Polo pre bábätko
Tričko pre bábätká
Detské body krátky rukáv BIO
Zobraziť viac