Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Detské body krátky rukáv premium
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 330 zákazníkov Zobraziť komentáre (54)

Detské body krátky rukáv premium

Príjemné Bodýčko z jemnej bavlny s originálnou potlačou sa hodí pre malé anjelikov aj diablik, je to tiež skvelý darček pre všetky novorodenca. Ten, kto sa niekedy staral o nejaké to bábätko iste vie, že čisté body sa nikdy nestratí! Potlačíme vám ho presne podľa vášho návrhu vlastnou fotkou, obrázkom či nápisom, takže v tomto oblečku si svoje mimi rozhodne nepomýlite. A ak nemáte dostatok inšpirácie k vlastnému potlače, mrknite sa na naše roztomilé detské motívy, určite si vyberiete.

Dojčenské body s krátkym rukávom, 100% predpraná česaná bavlna. Gombíky bez prímesi niklu na spodnej časti bodýčka.

Navrhni si
Anna B. 16.4.2018

Světle žlutá, 0-3m

Body je krásne, potlač veľmi dobre spravená. Som spokojná.

Pavol Ľ. 10.2.2019

Biela, 0-3m

Daniel V. 14.7.2018

Biela, 0-3m

Katarína B. 19.6.2018

Biela, 3-6m

Júlia G. 25.3.2018

Biela, 0-3m

Mária Š. 16.12.2017

Biela, 3-6m

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Zobraziť viac

Vyberte potlač na váš darček

I Love milk
Jednoduché srdce
Who is your daddy
I love
Darth Vader
Winner
Malý princ
Do dna
Kočička
Žabka
Metallica
Bábätko v bruchu
Princezna
Dáme pivo
Apple Jobs
Basketbal
Hell kitty
Keep calm
Zobraziť ďalšie

Ďalšie oblečenie pre bábätká

Detské body krátky rukáv BIO
Detské body dlhý rukáv BIO
Tričko pre bábätká
Polo pre bábätko
Zobraziť viac