Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Funkčné tričko dámske
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 12 zákazníkov Zobraziť komentáre (1)

Funkčné tričko dámske

Športové tričko z príjemného priedušného materiálu je vhodné pre všetky slečny a dámy, ktoré žijú aktívnym životom! Pristane Vám bude nielen pri behaní, jazde na bicykli alebo na in-line korčuliach, ale skvele padne aj k sukni na tenis. Vyberte si jeden z troch odtieňov kontrastných prúžkov v podpazuší a zlaďte si športové úbor podľa svojho. Tričko potlačíme úplne podľa Vášho vlastného návrhu, vložiť na neho môžete čokoľvek - fotografiu, motivačný nápis, obľúbený obrázok či logo. Vytvorte si originálne tričko, v ktorom budete lámať rekordy!

Športové priedušné tričko s kontrastnými sieťovanými pruhmi, reflexné prúžky na chrbte. Gramáž 140g / m², funčné materiál zo 100% polyesteru.

Navrhni si
Ladislav R. 20.2.2015

Bílá, S

Radka B. 29.2.2016

Bílá/červená, M

pocit z látky = hodně umělé
Náš komentář:
Vzhledem k tomu, že jde o funkční tričko určené na sport, výrobek je ze 100% polyesteru, tedy materiál není pocitově tolik příjemný jako bavlna. Oproti bavlně naopak nabízí z důvodu jiné technologie neopratelný potisk.

Štefan B. 12.9.2017

Bílá/červená, S

Soňa S. 25.5.2017

Bílá/červená, M

Blanka D. 11.10.2016

Bílá/Světle modrá, S

Martina Z. 16.6.2016

Bílá/Modrá, S

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Runner
Unicorn team
Keep calm
Sandokan
ČSSR
liška
Run forest run
Pivní srdce
Engineer inside
Kompas
Lienka cestovateľka
Čtyřlístek
I love my girlfriend
Je to napichu
Evolution Bicycle
Adrenalin
for children
Horoskop - váhy
Zobraziť ďalšie

Ďalšie dámske tričká

Dámske tričko Classic
Dámske tričko V-výstrih
Ladies Elegance t-shirt
Dámske tričko Premium
Zobraziť viac