Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Funkčné tričko dámske
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 12 zákazníkov Zobraziť komentáre (1)

Funkčné tričko dámske

Športové tričko z príjemného priedušného materiálu je vhodné pre všetky slečny a dámy, ktoré žijú aktívnym životom! Pristane Vám bude nielen pri behaní, jazde na bicykli alebo na in-line korčuliach, ale skvele padne aj k sukni na tenis. Vyberte si jeden z troch odtieňov kontrastných prúžkov v podpazuší a zlaďte si športové úbor podľa svojho. Tričko potlačíme úplne podľa Vášho vlastného návrhu, vložiť na neho môžete čokoľvek - fotografiu, motivačný nápis, obľúbený obrázok či logo. Vytvorte si originálne tričko, v ktorom budete lámať rekordy!

Športové priedušné tričko s kontrastnými sieťovanými pruhmi, reflexné prúžky na chrbte. Gramáž 140g / m², funčné materiál zo 100% polyesteru.

Navrhni si
Ladislav R. 20.2.2015

Bílá, S

Radka B. 29.2.2016

Bílá/červená, M

pocit z látky = hodně umělé
Náš komentář:
Vzhledem k tomu, že jde o funkční tričko určené na sport, výrobek je ze 100% polyesteru, tedy materiál není pocitově tolik příjemný jako bavlna. Oproti bavlně naopak nabízí z důvodu jiné technologie neopratelný potisk.

Štefan B. 12.9.2017

Bílá/červená, S

Soňa S. 25.5.2017

Bílá/červená, M

Blanka D. 11.10.2016

Bílá/Světle modrá, S

Martina Z. 16.6.2016

Bílá/Modrá, S

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Runner
I'm limited edition
Unicorn team
Sandokan
Keep calm
Pivní srdce
Čtyřlístek
ČSSR
liška
Evolution Bicycle
Lienka cestovateľka
Run forest run
Kompas
for children
Je to napichu
Adrenalin
Retro kolo
Engineer inside
Zobraziť ďalšie

Ďalšie dámske tričká

Dámske tričko Classic
Dámske tričko veľký výstrih
Dámske športové tričko
Dámske tričko Premium
Zobraziť viac