Switch to English  X 
Vianoce stíhame! Termíny pre Vaše Vianočné darčeky zde
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Podložka pod myš
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 344 zákazníkov Zobraziť komentáre (56)

Podložka pod myš

Navrhni si vlastné originálne podložku pod myš. Si hráčom počítačových hier? Podložky pod myš sa screenshoty z hier či inými hernými motívy sú veľmi obľúbené a vyzerajú naozaj dobre!

rozmery 230x190mm

Vzory:
Navrhni si
Anna P. 19.8.2015

Biela

super

Ivana R. 22.12.2017

Biela

Miroslav B. 11.12.2017

Biela

Jana G. 10.12.2017

Biela

Ola V. 30.11.2017

Biela

Norbert G. 27.11.2017

Biela

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
MEME Troll
Apple Jobs
Lienka
King
Starwars walker
Evolution Lego
I love MUSIC
Parkour - Zombie Apocalypse
Zaľúbené srdcia
I was born intelligent
Malý princ
Jednorožec
Darth Vader
MEME Freddie Mercury
I love you
Plameňák
Angel and devil
Zobraziť ďalšie

Ďalšie podložky pod myš

Podložka pod myš guľatá
Podložka pod myš srdce