Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Šiltovka Classic
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 15 zákazníkov Zobraziť komentáre (1)

Šiltovka Classic

Ďalší druh šiltovky sa pýši klasickým a toľko obľúbeným vzhľadom, ktorý ocenia nielen mladšej generácie. A ak chceš okolí dostať skutočným originálom, stačí si vložiť nápis alebo dizajn, ktorý ti na ňu zhotovíme presne podľa tvojho návrhu. Nechaj si vyrobiť jedinečný kúsok pre seba, alebo vytvor tímovej šiltovky pre celú partiu.

Bavlnená šiltovka s vetracími otvary a možnosťou regulácie veľkosti na suchý zips v zadnej časti. Prešívaný šilt z pevného a ohybného materiálu.

Navrhni si
František J. 22.11.2018

královská modrá

Matúš C. 16.10.2018

Biela

Ján B. 24.9.2018

Limetková

Kristína V. 30.8.2017

Biela

Kristýna P. 18.8.2017

černá

Kšiltovka vypadá kvalitně, hezky provedený potisk dle mých predstav. Jedina vyhrada - potisk jsem objednavala bily, ale je svetle sedy. Nevim, jestli je to dáno cernou barvou ksiltovky, nebo doslo k zamene barvy, ale pokud jde o prvni moznost, bylo by fajn na stranky umistit uporozneni. Nicmene potisk vypada dobre i v sedé, ale není to bílá.

Pavel L. 16.1.2019

černá

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Policie
moustache
I love
Apple Jobs
Heart beat
Mapa světa
Basketbal
Kotva
Slovensko
Doppler effect
Tuzex
Banán
Panda čertík
Starwars walker
Starwars safari
Megaděd
Obětuji se pro firmu
Passion
Zobraziť ďalšie

Ďalšie šiltovky

Šiltovka Snapback Rapper
Šiltovka Army
Šiltovka Snapback Color
Športová šiltovka