Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Náušnice visiace
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 7 zákazníkov Zobraziť komentáre (1)

Náušnice visiace

Pretože vieme, že ženy milujú maličkosti a detaily, máme tu presne pre nich kovové visiace náušnice s jedinečnou možnosťou vlastného potlače. Zaleží len na vás či vytvoríte hravé a vtipné náušnice pre nevšedné príležitosti, alebo naopak naušnice s luxusným dizajnom, ktoré vám bude závidieť široká verejnosť. Takže ak stále hľadáte tie pravé ozdôbky do uší a chcete aby boli jedinečné a originálne, nechajte si ich urobiť od nás presne podľa svojich predstáv. Môžete na ne vložiť akýkoľvek obrázok či fotografiu a vytvoriť si tak náušnice, ktoré s vami budú dokonale ladiť.

Nerezové náušnice vo farbe platiny, vnútorný priemer 20 mm. Dodávané v páre s darčekovým vrecúškom. Kvalitná potlač odolný proti poškriabaniu nechtom. Neodporúčame vkladať text, nebol by čitateľný.

Vzory:
Navrhni si
Michal H. 26.12.2018

Biela, 20 mm

Náušnice vypadají přesně tak, jako na fotce. Doporučuji

Lenka V. 18.2.2019

Biela, 20 mm

Lukáš P. 28.12.2018

Biela, 20 mm

Blanka Š. 10.12.2018

Biela, 20 mm

Jana S. 26.6.2017

Biela, 20 mm

Brigita R. 29.5.2017

Biela, 20 mm

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Finsko
Malý princ
Květinový rámeček
Freddie Mercury
Jednoduché srdce
Plameňák
Love tree
Apple Jobs
DAB Jednorožec
Kotva
Panda
Zamilovaná žirafa
Mexická lebka
Peace love fitness
Kozičky
I love czech beer
Dear
In love
Zobraziť ďalšie

Ďalšie šperky

Medailónik guľatý
Náušnice visiace - kvapka
Zrkadielko srdiečko
Heart medallion
Zobraziť viac