Switch to English  X 
Vianoce stíhame! Termíny pre Vaše Vianočné darčeky zde
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Šiltovka Snapback Rapper
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 180 zákazníkov Zobraziť komentáre (36)

Šiltovka Snapback Rapper

Rapperská čiapka s plochým šiltom nesmie chýbať pri každodennom brázdenie ulice, to je jasná vec. S kamarátmi si na ňu môžete vložiť vlastné hlášky, názov vašej bandy alebo využiť našich špeciálnych fólií (zlatá, strieborná, neónové alebo svietiace) a urobiť si z šiltovky módny kúsok. Na šiltovku si vlož vlastný text, klikni na neho a přebarví podľa tvojho gusta. V ponuke farieb nájdeš aj práve spomínané efektné farby, s ktorými bude tvoja čiapka úplne najviac vymakaná.

100% bavlna (twill), 5 dielná, vysoký profil, plochý kšilt, nastavitelná spona v retro štýle

Navrhni si
Tomáš B. 2.5.2018

Červená

Mohla by byt volba medzi vyšívaným a nalepkú.

Jakub J. 25.11.2017

černá

Spoko

Barbora E. 3.11.2017

černá

Super

Martina K. 18.1.2017

černá

Je to dobre objednam viac

Daniela P. 29.10.2018

černá

Matúš C. 16.10.2018

černá

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

I love
Apple Jobs
Music beat
Cannabis
Darth Vader
Fleky
BEEE
Burton Skull
Štír
Lebka
Everybody lies
Trabant
iHruska
Fighter
Býk
Fuck You Very Much
Heart beat
Mapa světa
Zobraziť ďalšie

Ďalšie šiltovky

Šiltovka Army
Šiltovka Classic
Šiltovka Snapback Color
Športová šiltovka