Switch to English  X 
Vianoce stíhame! Termíny pre Vaše Vianočné darčeky zde
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Pánske tričko dlhý rukáv
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 67 zákazníkov Zobraziť komentáre (7)

Pánske tričko dlhý rukáv

Pánske tričko s dlhým rukávom zo 100% bavlny. Vytvorte si jednoducho vlastný dizajn potlače, ktorý bude originálny a presne podľa vašich predstáv.

Tričko dlhý rukáv, gramáž 185 g/m2, 100% bavlna

Navrhni si
Miriam F. 21.12.2016

černá, XXL

Miroslav K. 27.7.2015

královská modrá, S

Lucia M. 26.10.2014

Biela, L

Viera M. 1.12.2012

námořní modrá, XL

Jana B. 2.9.2012

Biela, M

Klára M. 19.12.2016

červená, S

Tričko je kvalitní i potisk. Hezké vánoce Vám všem. Doufám, že Vaše dárky potěší všechny mé blízké. Moc děkuji a přeji hodně zdraví. K.

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Pery
Železný kříž
I love
Apple Jobs
Lakosťa
Vzor s jelenem
Sob Rudolf
Angel and devil
Zmrzlina samolepka
Game over
Režim spánku
Vypnout
LIKE
Malý princ
Bud Spencer
Darth Vader
Basketbal
Kiteboarding evoluce
Zobraziť ďalšie

Ďalšie pánske tričká

Pánske tričko Heavy
Pánske tričko na telo
Pánske tričko s kontrastnými lemami
Pánska polokošeľa
Zobraziť viac