Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Tričko pre bábätká
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 56 zákazníkov Zobraziť komentáre (17)

Tričko pre bábätká

Roztomilé tričko pre všetky rozkošná aj šibalská bábätka. Môžete si vybrať z množstva pestrých farieb a skombinovať ich buď s niektorým z našich pripravených detských designov alebo na neho vložiť svoj obrázok, nápis či fotku. Tričko natlačíme presne podľa Vášho vlastného návrhu, ktorý ľahko vytvoríte v jednoduchom editore. Ideálny variant detského Bodýčko na letné dni.

200 g/m², 100% česaná bavlna (sivý melír: 75% bavlna, 25% polyester), ozdobný šev na výstrihu, rozopínanie na patentné gombíky na ramenách pre ľahšie obliekanie bábätka.

Navrhni si
Anna B. 16.4.2018

Mentolovo zelená, 6-12m

Tričko je kvalitne urobené a príjemné na dotyk.

Ondrej P. 2.9.2016

Modrá, 12-18m

Darček sa páčil , a malemu kamošovi je tiež dobrý. som spokojný.

Daniela K. 27.6.2018

Biela, 18-24m

Júlia G. 25.3.2018

Biela, 18-24m

Viktória N. 21.11.2017

Biela, 6-12m

Ing. Lubomira S. 24.10.2016

černá, 18-24m

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Holčička
Love
Zaľúbené srdcia
Sovičky
Motorkár
Žirafa
I love
Medvedík s balónikmi
Bábätko v bruchu
Motýlek
Kravata
Sloník
for children
Jednoduché srdce
Darth Vader
Policie
Who is your daddy
Malý princ
Zobraziť ďalšie

Ďalšie oblečenie pre bábätká

Detské body krátky rukáv premium
Detské body dlhý rukáv BIO
Polo pre bábätko
Detské body krátky rukáv BIO
Zobraziť viac