Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Tričko pre bábätká
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 56 zákazníkov Zobraziť komentáre (17)

Tričko pre bábätká

Roztomilé tričko pre všetky rozkošná aj šibalská bábätka. Môžete si vybrať z množstva pestrých farieb a skombinovať ich buď s niektorým z našich pripravených detských designov alebo na neho vložiť svoj obrázok, nápis či fotku. Tričko natlačíme presne podľa Vášho vlastného návrhu, ktorý ľahko vytvoríte v jednoduchom editore. Ideálny variant detského Bodýčko na letné dni.

200 g/m², 100% česaná bavlna (sivý melír: 75% bavlna, 25% polyester), ozdobný šev na výstrihu, rozopínanie na patentné gombíky na ramenách pre ľahšie obliekanie bábätka.

Navrhni si
Anna B. 16.4.2018

Mentolovo zelená, 6-12m

Tričko je kvalitne urobené a príjemné na dotyk.

Ondrej P. 2.9.2016

Modrá, 12-18m

Darček sa páčil , a malemu kamošovi je tiež dobrý. som spokojný.

Daniela K. 27.6.2018

Biela, 18-24m

Júlia G. 25.3.2018

Biela, 18-24m

Viktória N. 21.11.2017

Biela, 6-12m

Ing. Lubomira S. 24.10.2016

černá, 18-24m

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Holčička
Medvedík s balónikmi
I love
Medvedík srdce
Zaľúbené srdcia
Kruh zvieratiek
Sovičky
Big sister
Motorkár
Žirafa
Květinový rámeček
Pivní srdce
Panda
Bábätko v bruchu
Sloník
for children
Jednoduché srdce
Malý princ
Zobraziť ďalšie

Ďalšie oblečenie pre bábätká

Detské body krátky rukáv BIO
Detské body dlhý rukáv BIO
Detské body krátky rukáv premium
[new product]
Zobraziť viac