Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Ploskačka v darčekovej sade
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 68 zákazníkov Zobraziť komentáre (14)

Ploskačka v darčekovej sade

Nenechajte sa zaskočiť mrázikom a pribaľte si do vrecka ploskačku na nejakú tú liehovinu. Aby ste si ju na horách nepoplietli s cudzou a nevypili tak zlú slivovicu, môžete si ju u nás označiť ľubovoľným potlačou. Na ploskačku vám vytlačíme vlastnú fotografiu alebo nápis. Všetko môžete kombinovať s motívmi z našej ponuky.

Vreckový likérka s objemom 220 ml, 4 poháriky (30 ml), a lievika. Balené v darčekovej krabičke.

Navrhni si
Janka V. 6.2.2019

Stříbrná broušená

dominika k. 17.1.2019

Stříbrná broušená

Martin B. 13.1.2019

Stříbrná broušená

Katarína Z. 26.8.2017

Stříbrná broušená

Bibiana M. 21.12.2016

Stříbrná broušená

Lenka B. 12.12.2016

Stříbrná broušená

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
King
Darth Vader
Fotbalový míč
Stopy alkoholu
Everybody lies
Apple Jobs
Drink to Enjoy Life
Dear
námorník
Je to napichu
Panda čertík
Pratelia
Komár
Manželství
Starwars walker
V ako Vodka
Malý princ
Zobraziť ďalšie

Ďalšie pánske doplnky

Kuchynská zástera
Pánske boxerky Contrast
Sandále
Manžetové gombíky
Zobraziť viac