Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Funkčné tričko pánske
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 43 zákazníkov Zobraziť komentáre (10)

Funkčné tričko pánske

Ľahké a príjemné tričko z funkčného materiálu je vhodnou voľbou pre všetky športové aktivity - na behanie, na bicykel i napríklad tenis alebo na horskú túru. Využite možnosť navrhnúť si funkčné tričko s vlastnou potlačou presne podľa svojich predstáv, dať si na neho môžete napríklad fotku, vlastný obrázok či motivačný text. S našim návrhárom ľahko vytvoríte originálne dresy pre celú partiu!

Športové priedušné tričko s kontrastnými sieťovanými pruhmi, reflexné prúžky na chrbte. Gramáž 140g / m², funčné materiál zo 100% polyesteru.

Navrhni si
Kamila M. 20.11.2017

Bílá/Modrá, L

Andrea M. 18.10.2017

Bílá/červená, XXL

Sona U. 27.6.2018

Bílá, M

Tricko je vacsie ako byva standardne cislo M, keby som to vedela skor, urcite by som objednala o cislo mensie.

Kateřina K. 21.1.2018

Bílá/Modrá, L

Skvělé zpracování, jsem velmi spokojena a věřím, že obdarovaný bude také.

Zlatá r. 11.9.2017

Bílá/Modrá, L

Byli jsme moc spokojení! Rychlá komunikace i průběžné info na výbornou - navzdory chybě tisku.

Simona A. 28.11.2016

Bílá/Modrá, XXL

Tričko bylo ve velikosti XXL menší, než jsem čekala, doporučuji kupovat větší klidně o 2 velikosti. Potisk krásný. Bylo trochu špinavé asi manipulací při tisku, ale to snad vyperu :-)
Náš komentář:
Trička jdou z výroby rovnou k vám, někdy se může stát, že na výrobku zůstanou nečistoty. Pokud po vyprání nezmizí, samozřejmě je možné domluvit nápravu

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Pionýr
Bábätko v vrecku chlapček
I love
Fotbalový míč
Malý princ
I'm a dad, what is your superpow
Karel Gott
MEME Troll
Unicorn team
Vidlák
Kids train
Pivné čiarky
ČSSR
Sandokan
Pivko
Pivní srdce
Genius
Červený trpaslík
Zobraziť ďalšie

Ďalšie pánske tričká

Pánske tričko Classic Heavy
Pánske tričko Premium
Pánske športové tričko
Pánska polokošeľa
Zobraziť viac