Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Batoh
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 45 zákazníkov Zobraziť komentáre (9)

Batoh

Praktický batoh ideálny na potlač vlastným dizajnom. Vyberte niektorú zo svojich fotiek či text a my vám vytvoríme batoh presne podľa vašich predstáv.

velikost 450 x 300 x 170 mm - nastavitelny popruh s vreckom pre mobil - chytré priehrádky na dokumenty - 2 hlavné veľké priehradky s vreckom na drobnosti vnútri + 1 menšia predná priehradka - objem : 20L

Navrhni si
Veronika L. 16.5.2018

černá

Oľga D. 12.9.2016

černá

MARCELA H. 16.9.2015

černá

Zuzana K. 16.9.2013

černá

Slávka B. 2.12.2012

černá

Lucie T. 18.12.2018

černá

Batoh je skvělý, nemám co dodat. :-)

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Parkour - Zombie Apocalypse
Michael Jackson
Je to napichu
MEME Troll
Evolution Hockey
Kawaii cupcake
House
Železný kříž
Come to dark side
Plameňák
Vlk
Keep calm
Mickey Mouse
Joker
Červený trpaslík
Medvedík srdce
Darth Vader
Show Must Go On, freddie mercury
Zobraziť ďalšie

Ďalšie škola

Bavlnený vak na chrbát
Peračník
Peračník all-inclusive
Linajkový denníček
Zobraziť viac