Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Pánska mikina bez kapucne
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 9 zákazníkov Zobraziť komentáre (3)

Pánska mikina bez kapucne

Pohodlná mikina príjemného materiálu vám zaručí komfort. Zároveň má jednoduchý klasický strih, takže je vhodná do mesta na kávu i na šport. Využije ju jednoducho každý. Vytvorte si originál vložením vlastných obrázkov, či textu, alebo sa inšpirujte našími motívmi. Vyniknete tak z davu a podčiarknete svoju jedinečnosť.

Materiál: 280 g / m², 80% česaná bavlna, 20% polyester 3-vrstvá tkanina, rovný strih, švy, prieramky, manžety a lem, opasok priekrčníkový lem

Navrhni si
Richard S. 27.12.2018

černá, XL

Pavol B. 23.12.2017

černá, S

Lucie T. 18.12.2018

černá, XXXL

Myslela jsem, že potisk bude vtisknutý do látky a ne ve formě folie, ale i tak mikina i potisk vypadá krásně. Doufám, že se potisk brzy nezačne loupat a vydrží.

Petra K. 22.9.2018

Námornícka modrá, M

Mikina vypadá krásně. Barva i potisk i velikost odpovídají tomu, co jsem si objednala.

Lorant Š. 21.12.2017

Burgundy, M

Farba zial vobec nezodpoveda farbe na obrazkoch, potlac je umiestnena prilis nizko.

Lucie B. 18.12.2017

černá, M

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Atari
Burton Skull
Cannabis
King
Michael Jackson
Vyplazený jazyk
Starwars coffee
námorník
Steve Jobs
Střelec
Rusko
FBI
Tučňák
Pulp Fiction Lego
Květinová žena
Dievča
Freedom awaits
Plameňák
Zobraziť ďalšie

Ďalšie pánske mikiny

Pánska mikina Contrast
Pánska mikina s kapucňou
Pánska mikina zip FRUIT
Pánska mikina na zips s kapucňou
Zobraziť viac