Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Samolepka
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 130 zákazníkov Zobraziť komentáre (18)

Samolepka

Horúcou novinkou v našom e-shope je samolepka s vlastnou potlačou a fantázii sa medze nekladú. Môžete vkladať text, fotky aj iné plnofarebné designy, ktoré vám na samolepku zhotovíme. Veľkou výhodu je tiež orez celé samolepky, takže nemusíte nič zložito strihať. Záleží len na vás, či mamičke doprajete nové a originálne polepy na kuchynské koreničky, alebo či si zhotovíte pre seba alebo svojich blízkych jedinečný potlač na svoj telefón či iné osobné veci.

Kvalitný samolepka PVC s vlastnou potlačou v niekoľkých rozmeroch. Samolepky sú vyrezané, takže nemusíte nič zložito strihať

Vzory:
Navrhni si
Zuzana U. 20.5.2018

Biela, 5x3cm

MICHAELA K. 15.10.2018

Biela, 30x18cm

PARÁDA

JANA S. 23.9.2018

Biela, 10x6cm

Výborná spolupráce, rychlé a kvalitní

Vladimir J. 4.9.2018

Biela, 15x9cm

Spokojen

Kamila K. 1.9.2018

Biela, 5x3cm

Samolepky jsem objednala na označení oblečení pro syna do školky. Syn i já jsme spokojeni a cena vyšla také skvěle. Dobře uzpůsobený systém. Objednávka mi nezabrala déle než 10 minut a zboží jsem objednala v neděli a na Zásilkovnu mi přišlo už v úterý. Jsem velice spokojená nejen s kvalitou ale i rychlostí kterou firma vynaložila.

Jana F. 23.7.2018

Biela, 15x9cm

Jsem nadmíru spokojená a nadšená. Děkuji mockrát, určite znovu něco objednám.

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
Hamburger
I love
Camper Van
Trabant auto
Queen
Friends forever
Rybaření
Blesk samolepka
Cannabis
liška
King
Born to ride
Cibulák
Drsná mačka
Slon a srdiečka
Ježiško
Lev
Zobraziť ďalšie

Ďalšie samolepky

Samolepky kruh - 5 kusov
Samolepky srdce - 5 kusov
3D samolepky kruh - 5 kusov
Samolepky hranatý štvorec - 5 kusov
Zobraziť viac