Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Hrnček MAX
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 163 zákazníkov Zobraziť komentáre (43)

Hrnček MAX

Veľký hrnček pre tých, čo potrebujú hneď ráno naozaj veľkú dávku kávy, kakaa alebo čaju. Pri navrhovaní na neho môžete vložiť fotografiu vašich najbližších, nejaký vtip alebo logo obľúbeného seriálu a urobiť si tak hrnček presne podľa seba. Ak doplníte osobné venovanie, vytvoríte originálny darček od srdca, ktorý vždy poteší.

kvalitný keramický glazúrovaný hrnček, 450 ml

Navrhni si
Monika S. 21.12.2016

Biela

máme výhradu k potlači hrnčeka a to takú, že ste čajovým sáčkom nemali prekryť písmeno ’n’. Myslíme si, že sa to dalo posunúť aby to vyzeralo lepšie. Pri vkladaní obrázku je ten model taký malý, že nebolo vidieť, že sme to vložili tak že sme to prekryli. V tom sme spoliehali na Vás.
Náš komentář:
Veškerá grafika je v rukách zákazníka a přestože tiskové podklady kontrolujeme, zda v nich není nějaká chyba, drobné nedostatky nám mohou proklouznout. Pokud máte pochybnosti ohledně správnosti vložených podkladů, stačí vložit poznámku k objednávce a my ověříme, zda není v návrhu chyba

Alena M. 15.12.2015

Biela

výborne

Martin K. 27.1.2019

Biela

PETRA N. 30.10.2018

Biela

Mária P. 21.10.2018

Biela

Miloslava D. 18.3.2018

Biela

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
Zaľúbené srdcia
Tea bag
Medvedík srdce
I love
Heart beat
Rainbow heart
I'm a dad, what is your superpow
Malý princ
Čtyřlístek
Lietadlo
Angel and devil
Best Friends
Love tree
Queen
Together forever
Supertáta
Láska v rukách
Zobraziť ďalšie

Ďalšie hrnčeky

Hrnček Premium
Plechový hrnček
Magický hrnček
Termohrnček keramický
Zobraziť viac