Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
darčekový baliaci papier
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 7 zákazníkov Zobraziť komentáre (2)

darčekový baliaci papier[new product description]

Vzory:
Navrhni si
Michal K. 21.12.2018

Biela, 135x100cm

Maximální spokojenost. Slečna mě upozornila na chybu při vytváření vzorů na balící papír. Mohl jsem tak chybu napravit a předejít zklamání při dodání. Děkuji vám

Renata M. 19.8.2018

Biela, 135x100cm

Byla jsem velice překvapená. Hodnotím velmi kladně. Potisk jsem si vybrala sama a ostrost fotky na balícím papíru je perfektní. Dodání rychlé. Doporučuji a jsem ráda, že někdo vymyslel balící papír s vlastním motivem.

Eva L. 19.12.2018

Biela, 135x100cm

Karolina M. 12.12.2018

Biela, 135x100cm

Jirka M. 21.11.2018

Biela, 135x100cm

Jan H. 15.4.2018

Biela, 135x100cm

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Zobraziť viac

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
Vzor - kočky
Zaľúbené srdcia
Medvedík srdce
I love
I love you
Heart beat
Love
I love you
Queen
King
Cannabis
Medvedík s balónikmi
Lietadlo
Rybaření
Srdce mozaika
Amorov šíp
Music beat
Zobraziť ďalšie

Ďalšie darčeky

Šerpa
Medaila
Puk
Pokladnička
Zobraziť viac