Switch to English  X 
Vianoce stíhame! Termíny pre Vaše Vianočné darčeky zde
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
darčekový baliaci papier
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 3 zákazníkov Zobraziť komentáre (1)

darčekový baliaci papier[new product description]

Vzory:
Navrhni si
Renata M. 19.8.2018

Biela, 135x100cm

Byla jsem velice překvapená. Hodnotím velmi kladně. Potisk jsem si vybrala sama a ostrost fotky na balícím papíru je perfektní. Dodání rychlé. Doporučuji a jsem ráda, že někdo vymyslel balící papír s vlastním motivem.

Jirka M. 21.11.2018

Biela, 135x100cm

Jan H. 15.4.2018

Biela, 135x100cm

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Zobraziť viac

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
I love
Medvedík s balónikmi
Zaľúbené srdcia
Medvedík srdce
I love you
I love you
King
Queen
Love
Amorov šíp
Srdce mozaika
Lietadlo
Music beat
Beetle
Drsná mačka
Panda
Panda
Zobraziť ďalšie

Ďalšie darčeky

Puk
Malý denník 2018
[new product]
Papuče
Zobraziť viac