Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Detská čiapka s uzlom
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 15 zákazníkov Zobraziť komentáre (4)

Detská čiapka s uzlom

V žiadnej výbavičke pre novorodeniatko nesmie chýbať roztomilá čiapočka. U nás si ju ľahko navrhnete v našom jednoduchom editore, na výber máte niekoľko farieb pre chlapcov i dievčatká a tiež veľké množstvo detských designov, nič vám ale nebráni vložiť na ňu aj vlastné potlač - meno, fotku, obrázok, nápis a vytvoriť tak pre svojich bábätko čiapku, ktorú nebude mať na pieskovisku žiadna iná ratolesť. Skvelé poznávacie znamenie;)

Rozkošná detská čiapka s uzlom, gramáž 200 g / m², 100% česaná bavlna.

Navrhni si
Viktória K. 22.12.2015

Biela

Kateřina K. 6.11.2016

tmavo modrá

super

Veronika P. 26.11.2015

Biela

Potisk dobrý, materiál produktu - bavlna by mohla být kvalitnější

Ivana P. 3.11.2015

Biela

Potisk pěkný. Materiál čepičky super. Velice příjemný, kvalitní.

Erika M. 19.10.2015

Biela

prostor pro obrázek by mohl být větší

Dita H. 16.6.2018

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

I love
Malý princ
Lienka
Mačka a srdce
Who is your daddy
Červený trpaslík
Medvedík s balónikmi
Slon
Brazílska vlajka
Zaľúbené srdcia
Sandokan
Vyplazený jazyk
Zamilovaná žirafa
Sovičky
Unicorn
motorka
Kotva
Michael
Zobraziť ďalšie

Ďalšie oblečenie pre bábätká

Detské body dlhý rukáv BIO
Detské body krátky rukáv premium
Tričko pre bábätká
Polo pre bábätko
Zobraziť viac