Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Peňaženka
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 162 zákazníkov Zobraziť komentáre (23)

Peňaženka

Unisex peňaženka s celou prednou stranou určenou na potlače. Vhodná pre váš vlastný obrázok, môžete si však vybrať aj niektorý z našich vlastných vzorov, ktoré sú pre vás v návrhári pripravené.

rozmery 117x75 mm, čierná

Navrhni si
Hilda K. 29.11.2013

bielá

Som velmi spokojná

Noémi M. 20.8.2012

bielá

som velmi velmi velmi spokojnááááá :D :D krásná penazenka :D

EVA T. 22.1.2019

černá

Filip R. 23.12.2017

černá

Norbert G. 27.11.2017

Džínsovina modrá

Lucia R. 11.12.2016

bielá

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Lakosťa
Darth Vader
Železný kříž
Červený trpaslík
Sovičky
Velká Britanie
Lana Del Rey
MEME Troll
Starwars walker
Trabant
Dej ty pracky pryč
Joker
Kurt Cobain
Motýlí květina
Žirafa
Mačka a srdce
Cool!
MEME Fuck yea
Zobraziť ďalšie

Ďalšie peňaženky

Peňaženka veľká
Peňaženka na suchý zips
Chlapecká peňaženka