Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Celopotlačený vak na chrbát
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 132 zákazníkov Zobraziť komentáre (28)

Celopotlačený vak na chrbát

Ručne šitý celopotlačený vak na chrbát zo silnej batohovina perfektne drží tvar, len tak nepromokne a hlavne je v navrhovaní úplne bez limitov. Potlač si môžeš natiahnuť úplne cez celý batoh. Konečne si tak môžeš vytvoriť vlastné gymsack s fotkou, ktorá bude na celopotlačená vaku vyzerať jednoducho skvele. Tú môžeš samozrejme doplniť vlastným textom alebo akýmkoľvek motívom z našej ponuky.

Materiál: 100% PES, 205 g/m², zmršťovacie bavlnené popruhy, rozmer: 37 x 46,5 cm

Vzory:
Navrhni si
Silvia K. 22.12.2017

Biela

Perfektne

Adam Ž. 18.4.2017

Biela

Úplne super to je aj to vyzerá, veľmi kvalitne spracovanie

Miroslav Š. 6.8.2016

Biela

Myslel som si, ze tovar bude vyhotoveny skor a tym padom aj skor dodany :(((
Náš komentář:
vyrábíme s šijeme na míru. proto to někdy déle trvá.

Michaela S. 17.12.2018

Biela

Gabriela L. 15.10.2018

Biela

Elvíra P. 25.9.2017

Biela

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Smiley Face
liška
Bob Marley
Okay
moustache
Jednoduché srdce
Medvedík srdce
King
Motýlí květina
Cannabis
Srdce mozaika
I love you
Horse
Parkour - Zombie Apocalypse
Cool!
WTF
Tiger
Basketbal
Zobraziť ďalšie

Ďalšie tašky

Taška nákupná predĺžená
Taška cez rameno
Malá taška cez rameno
Kozmetická taška
Zobraziť viac