Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Retro športová bunda Baseball unisex
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 38 zákazníkov Zobraziť komentáre (1)

Retro športová bunda Baseball unisex

Veľmi príjemná mikina či bunda v retro štýle amerického baseballu, ktorú ti potlačíme presne podľa tvojho návrhu. Vložiť na ňu môžeš buď vlastný nápis, obrázok alebo dokonca fotku. Ak sa na vlastnú potlač úplne necítiš, prezri si už hotové designy, ktoré sme pripravili a určite nájdeš ten svoj. Ponúkame tiež možnosť nesmrteľné výšivky. Zvečniť si tak na bundu môžeš svoje iniciály alebo meno tvojho športového klubu. Unisexový strih je možné objednať vo veľkostiach XS-XXL alebo zvoliť tiež detskú variantu, ktorú ponúkame pre nezbedníkov už od 3 rokov.

300 g/m², Materiál: 80% bavlna, 20% polyester, unisex.

Navrhni si
Miroslav J. 19.7.2016

Červená/Černá, M

syn bol spokojný

Dominik B. 27.8.2018

Čierna a biela, XS

Martin Z. 25.7.2018

Námořní modrá/Bílá, L

Filip C. 17.4.2018

Čierna a biela, XXL

Vladimír M. 22.12.2017

Black/Charcoal, L

Roman D. 24.10.2017

Červená/Černá, XS

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

limitovaná edícia
ČSSR
Štír
Zamilovaní sobíci
MARX SPENCER
Červený trpaslík
Keep calm
Michael Jackson
I love
Burton Skull
První republika
Michael
I love you
Policie
Basketbal
Bud Spencer
Býk
Lana Del Rey
Zobraziť ďalšie

Ďalšie dámske mikiny

Dámska mikina s kapucňou
Dámska mikina bez kapucne
Dámska mikina na zips
Dámske tepláky