Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Plyšová ovečka
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 31 zákazníkov Zobraziť komentáre (7)

Plyšová ovečka

Plyšový darček nikdy nesklame, ovečku Beriem budú mať radi všetci od syna a dcérky až po babičku s dedom. Navyše keď ju môžete navrhnúť tričko presne podľa seba, vložte naň originálny nápis, obrázok alebo dokonca fotku a ihneď získate jedinečný darček pre všetkých Vašich blízkych.

Mäkkučký 20 cm veľký medvedík s tričkom, na ktoré si môžeš potlačiť čokoľvek. Tričko je samozrejme prateľné. Krásny darček pre deti alebo pre zaľúbených.

Navrhni si
Katarina S. 2.5.2018

Biela

Simonka T. 25.11.2017

Biela

Iveta Š. 21.11.2017

Biela

Anna B. 12.7.2017

Biela

Michal F. 30.7.2016

Biela

Elena L. 23.1.2015

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Lienka
Teddy with heart
Jednoduché srdce
Zaľúbené srdcia
Milujem ťa
Srdce mozaika
Love you forever
I love
Malý princ
Kvetinové srdce
Ten nejlepší brácha
Michael Jackson
Kačenka
Liška Bystrouška
I love you
Sovičky
Pussy Putin
For My Love
Zobraziť ďalšie

Ďalšie plyšáci

Plyšák žirafa
Plyšový medvedík
Plyšák žaba
Plyšový slon
Zobraziť viac