Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Medaila
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 48 zákazníkov Zobraziť komentáre (9)

Medaila

Pre všetkých súťaživých ľudí máme teraz v ponuke medaile v troch základných farbách. Motív, či text umiestnite na kruh bez emblému a vytvorte osobné ocenenie. Oceniť sa nemusia len výkony športovcov. Čo tak vymyslieť originálny text a vyznamenať napríklad výkon v kuchyni svojho partnera?

Kovová medaila v troch základných farbách, zlatej, striebornej a bronzovej. Dodávame s originálnou textílnou stuhou v trikolóre, ukončenou kovovým háčikom pre uchytenie.

Navrhni si
robert b. 18.4.2018

Svetlo sivá

super

Petra Ž. 21.12.2018

Žlutooranžová

spokojenost

Andrea M. 9.12.2018

Žlutooranžová

Super

Karolína S. 11.9.2018

Svetlo sivá

Vše proběhlo hladce, rychle, dostávala jsem informace o každém kroku v průběhu objednávky. Objednané zboží s potiskem jsem obdržela do druhého dne. Děkuji.

ZUZANA B. 10.9.2018

Žlutooranžová

doporučuji

Aneta T. 27.7.2018

Žlutooranžová

Velká spokojenost, děkuji :-)!

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Svadba
Svadba
Jednoduché srdce
Runner
Květinový rámeček
Basketbal
Ten nejlepší brácha
Cyklista
Karate
Zaľúbené srdcia
Medvedík srdce
I love you
Jednorožec
Medvedík s balónikmi
Sklenice vína
Sova
Kiteboarding evoluce
Znak koně
Zobraziť ďalšie

Ďalšie darčeky

Šerpa
Puk
Pokladnička
Popolník
Zobraziť viac