Switch to English  X 
Vianoce stíhame! Termíny pre Vaše Vianočné darčeky zde
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Medaila
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 41 zákazníkov Zobraziť komentáre (7)

Medaila

Pre všetkých súťaživých ľudí máme teraz v ponuke medaile v troch základných farbách. Motív, či text umiestnite na kruh bez emblému a vytvorte osobné ocenenie. Oceniť sa nemusia len výkony športovcov. Čo tak vymyslieť originálny text a vyznamenať napríklad výkon v kuchyni svojho partnera?

Kovová medaila v troch základných farbách, zlatej, striebornej a bronzovej. Dodávame s originálnou textílnou stuhou v trikolóre, ukončenou kovovým háčikom pre uchytenie.

Navrhni si
robert b. 18.4.2018

Svetlo sivá

super

Karolína S. 11.9.2018

Svetlo sivá

Vše proběhlo hladce, rychle, dostávala jsem informace o každém kroku v průběhu objednávky. Objednané zboží s potiskem jsem obdržela do druhého dne. Děkuji.

ZUZANA B. 10.9.2018

Žlutooranžová

doporučuji

Aneta T. 27.7.2018

Žlutooranžová

Velká spokojenost, děkuji :-)!

Irena D. 11.4.2018

Žlutooranžová

Moje chyba. Chtělo to tmavší obrázek a číslo také výraznější barvy. Třeba červené.

Irena D. 25.3.2018

Žlutooranžová

Jsem opravdu spokojena a objednam si další.

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Svadba
Jednoduché srdce
Zaľúbené srdcia
I love you
I love
Svadba
Basketbal
Sklenice vína
Cyklista
Človeče, nehnevaj sa!
King
Queen
In love
Jednorožec
Love
Sovičky
Love you forever
Čtyřlístek
Zobraziť ďalšie

Ďalšie darčeky

Puk
Malý denník 2018
[new product]
Papuče
Zobraziť viac