Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Linajkový denníček
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 162 zákazníkov Zobraziť komentáre (25)

Linajkový denníček

Denník na poznámky, dojmytajomstva, recepty alebo úlohy. Malú verziu môžeš vziať do vrecka, nech ho máš na svojich cestách hneď po ruke. Prednú stranu tí potlačíme presne podľa tvojho návrhu! Môžeš si na ňu dať fotku, citát alebo vymyslieť venovanie a denníček darovať. Hodí sa aj ako svadobná kniha na želanie novomanželov, alebo cestovateľský denník na zážitky.

Linajkový blok A6 alebo A5 so záložkou a gumičkou, 96 linkovaných strán.

Navrhni si
Ivana H. 2.7.2017

tmavo modrá, A5

Linajkový denníček je veľmi pekný, príjemý na dotyk, som spokojná s prevedením.

Erika H. 23.12.2018

černá, A5

Lucia D. 19.7.2018

černá, A6

Michal D. 12.6.2018

Oranžová, A5

Veronika L. 14.11.2017

Biela, A6

Mária K. 8.12.2016

Biela, A6

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Freddie Mercury
Květinový rámeček
Jednoduché srdce
Jednorožec
Liška Bystrouška
Rainbow heart
Abbey road
I love you
Miminko
Just married
Malý princ
Lietadlo
Svadba
Medvedík srdce
Pivné čiarky
Mapa světa
Audrey Hepburn
DAB Jednorožec
Zobraziť ďalšie

Ďalšie škola

Bavlnený vak na chrbát
Peračník
Peračník all-inclusive
Batoh
Zobraziť viac