Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Miska na cereálie
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 17 zákazníkov Zobraziť komentáre (4)

Miska na cereálie

Kuchynský riad nemusí byť nudný, bez nápadu. Originalita je dnes základom k úspechu. Porcelánová miska s osobnou potlačou fotografie, vtipného textu či loga poteší nie len milovníkov raňajkových cereálií. Je použiteľná i na polievky, či iné jedlá a je ľahko umývateľná. Potešte svojich známych týmto originálnym kúskom, alebo im podarujte rovno celú sadu.

Porcelánová miska na cereálie s veľkosťou Ø 134 mm Vonkajšia výška cca. 80 mm, vnútorná výška cca. 72 mm. Váha: 515 g Objem: 700 ml Odporúča sa ručné umývanie.

Navrhni si
Zuzana Ž. 5.11.2018

Biela

Zuzana P. 12.8.2018

Biela

Iva R. 30.1.2019

Biela

Překvapilo mě jak rychle bylo vše hotové. Jeden den jsem objednala, druhý už byla miska i s potiskem doma. To se jen tak nevidí! Vzhledem k tomu, že to je dárek na rychlo tak mě to velice potěšilo.

Vendula T. 6.1.2018

Biela

Keramická miska je velmi kvalitní a má ideální velikost. Tisk dopadl skvěle. Barvy jsou syté a obrázek je ostrý. Jsou vidět i detaily, které jsem se bála, že se rozmažou nebo rozostří. Celkově dopadl výrobek nad moje očekávání. Určitě doporučuji!

Věra S. 5.12.2017

Biela

Jsem moc spokojená se zpracováním. Ve skutečnosti je ještě hezčí, než-li náhled při objednávání.

Petra H. 20.11.2017

Biela

Super velká miska s bezva potiskem. Předávat budu o víkendu, určitě udělá velkou radost.

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

I love
Bublina bez textu
Zaľúbené srdcia
Jednoduché srdce
liška
Vlk
Hungry girls are angry girls
Heart beat
Medvedík srdce
Friends forever
Amorov šíp
Dej ty pracky pryč
Žabka
For My Love
Kanec
Face Kawaii CUTE
Little sister
Love dog
Zobraziť ďalšie

Ďalšie kuchyňa

Chňapka
Tričko na fľašu
Tácka na nápoje guľatý
Chňapka štvorec
Zobraziť viac