Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Cedule na dvere
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 7 zákazníkov Zobraziť komentáre (3)

Cedule na dvere

Kvalitné 2mm plastová ceduľa, Okrem seriózneho použitie v hoteli či kancelárii, môžete využiť na kreatívne srandičky u vás doma. Ukážte ostatným hosťom svoj ​​stav. DO NOT Disturb štýl

Kvalitné 2mm plastová ceduľa, Okrem seriózneho použitie v hoteli či kancelárii, môžete využiť na kreatívne srandičky u vás doma. Ukážte ostatným hosťom svoj ​​stav.

Navrhni si
Václav K. 14.9.2016

Biela

Originální řešení

Vendula Š. 6.12.2015

Biela

Drobné defekty v barvě pozadí

Lucie P. 29.10.2013

Biela

super

Monika S. 28.2.2017

Biela

Pavel H. 19.12.2016

Biela

Tomáš V. 28.9.2014

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Malý princ
Oslík
Lienka
Queen
Včelka
Cannabis
Basketbal
Prvé miesto
Speed limit
Motýlí květina
Basketbal
Evolution Lego
Death Mickey
You shall not pass!
Chobotnice
Policie
Darth Vader
Velká Britanie
Zobraziť ďalšie

Ďalšie cedule

Kovová ceduľka-vizitka
Vešiak na kabáty