Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Srdiečkový medvedík
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 6 zákazníkov Zobraziť komentáre (1)

Srdiečkový medvedík

Plyšový priateľ je pre vás k dispozícii vždy, keď sú ľudskí priatelia zaneprázdnení, či vycestovať. Dobre sa objíma a trpezlivo načúva tajomstvom. Je vyrobený z príjemného materiálu, ktorý je navyše umývateľný. S osobné fotkou alebo menom vytlačeným na ich košeľu, predstavujú perfektný darček pre všetkých, s ktorými by ste chceli byť v kontakte aj v prípadoch, keď to naozaj nejde.

Plyšový medvedík s tričkom na ktoré vám vyhotovíme potlač podľa vašich predstáv. Je umývateľný a sediaci výška medvedíka je 20cm. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov

Navrhni si
Dominik M. 17.10.2018

Biela

Moc se mi líbí, děkuji moc.

Ivo G. 13.10.2018

Biela

Sandra K. 24.2.2018

Biela

Dominik K. 3.2.2018

Biela

Lucia L. 18.12.2017

Biela

Lucie K. 21.11.2017

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
I love
I love you
Zaľúbené srdcia
I love you
Queen
Freddie Mercury
In love
I love you
Kurt Cobain
Michael Jackson
USA
Kvetinové srdce
Láska v rukách
Chuck Norris
Srdce vánoce
Cannabis
Malý princ
Zobraziť ďalšie

Ďalšie foto darčeky

Srdce guľa
Srdcový zámok
Snehová guľa
Plechová krabička srdce