Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Vešiak na kabáty
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 5 zákazníkov Zobraziť komentáre (2)

Vešiak na kabáty

Krásny doplnok do interiéru, ktorý vám potlačíme podľa vášho zadania. Vešiak tak môže dokonale ladiť s dekoráciou, alebo môže obsahovať fotku s menom vašich detí a stať sa tak veselým doplnkom do detskej izbičky.

Vešiačik na kabáty, bundy a doplnky pre spestrenie detských izbičiek, predsiení, alebo klubových miestností. Veľkosť 19,5 x 10,7 cm, hrúbka 3 mm. Vrátane 3 šatníkových háčikov v červenej alebo svetlo modrej farbe.

Navrhni si
Petra K. 5.12.2018

červená a biela

Neskutečná paráda, opravdu velká spokojenost. Jako vždy perfektní ????

Petra K. 15.8.2017

Modrá-biela

Úžasný nápad a super provedení

Matej M. 9.12.2018

červená a biela

Michaela L. 3.9.2014

červená a biela

dominika M. 20.3.2014

červená a biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Chuck Norris
Lienka
Basketbal
Prvé miesto
Parkour - Zombie Apocalypse
Řecko
MARX SPENCER
Bud Spencer
Metallica
Audrey Hepburn
Itálie
Marilyn
Elvis
Květinový rámeček
I love
Rámeček z motýlů
Heart beat
Svadba
Zobraziť ďalšie

Ďalšie cedule

Kovová ceduľka-vizitka
Cedule na dvere