Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Clona do auta
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 66 zákazníkov Zobraziť komentáre (8)

Clona do auta

Slnečná clona do auta, ktorá nemusí byť len praktickým doplnkom vášho vozidla. Vyberte si vlastný dizajn tejto clony, alebo aj vlastnú fotografiu a vytvorte svojim deťom clonu, ktorá ich bude baviť na dlhých cestách.

Dekorácie vášho auta s vlastnou potlačou. Biela plocha na ktorú môžete tlačiť libvolný motív, fotku, text.1 kus vrátane prísaviek. Rozmery 38x44 cm. Zložiteľná do praktického kruhu.

Navrhni si
Denisa Č. 22.4.2018

bielá

Marek M. 6.12.2017

bielá

Martin N. 13.9.2017

bielá

Katarína H. 15.12.2014

bielá

Elena K. 5.5.2014

bielá

Stanislava M. 17.12.2013

bielá

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Sovičky
Darth Vader
USA
Nejsem Pražák
Apple Jobs
Vyplazený jazyk
Mačka a srdce
Just married
Queen
Květinový rámeček
I love
Medvedík srdce
Trabant
Sloník
Bábätko v vrecku chlapček
Who is your daddy
Dharma
Pacman Star Wars
Zobraziť ďalšie

Ďalšie autopríslušenstvo

[new product]
Autokoberečky - predné sada
Autokoberečky - zadná sada