Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Navinovací meter
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 45 zákazníkov Zobraziť komentáre (6)

Navinovací meter

To že je niečo technické, ešte neznamená, že to musí byť nudné. U nás prepájame techniku s originalitou, vďaka možnosti navrhnúť si vlastný design na náš navinovací meter. Či už si vložíte fotku, obrázok, alebo si meter jednoducho necháte popísať nejakou vtipnou hláškou, to je na vás. Meter je skvelým darčekom pre otecka, starého otca, či zručného manžela. Vybrať si môžete z troch farieb.

Zvinovací meter, 3m, s karabínou a šnúrkou na zápästie. Maximálna veľkosť tlače: 35 mm. Rozmery: 6,5 × 6,4 × 3,2 cm.

Navrhni si
Veronika K. 17.6.2017

Biela

Logo mohlo byť potlačené viacej na stred.

Monika K. 23.1.2019

Biela

David S. 10.12.2018

Žltá

Lenka F. 29.1.2018

Červená

David M. 24.12.2017

Žltá

Fotka je ve skutečnosti menší, než v náhledovém obrázku... a to poměrně o dost... takže rozeznat na obrázku obličeje ještě s kvalitou natištění téměř nemožné....
Náš komentář:
U motivu vždy naleznete rozměry v cm

Roman P. 21.12.2017

Biela

Potisk je docela nekvalitní, o poznání horší než vizualizace, ale spíš to bude limitováno materiálem než chyba belabelu.
Náš komentář:
Pokud s produktem nejste spokojená, můžete ho reklamovat a pokud je chyba na naší straně, vyrobíme Vám nový. Děkuji

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Supertáta
Jednoduché srdce
Červený trpaslík
For my love
Ten nejlepší brácha
Beetle
DAB Jednorožec
I love
Cannabis
Karel Gott
Apple Jobs
Trabant auto
Smiley Face
Čtyřlístek
Ryba
James Bond
Žaba
Jeleň
Zobraziť ďalšie

Ďalšie pánske doplnky

Kuchynská zástera
Ploskačka v darčekovej sade
Pánske boxerky Contrast
Manžetové gombíky
Zobraziť viac