Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Sandále
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 27 zákazníkov Zobraziť komentáre (4)

Sandále

Pripravujete sa na dovolenku pri mori? Vezmite si so sebou vlastné navrhnuté žabky - sandále s potlačou! Zvoľte si vlastný text či ľubovoľný obrázok a predveďte sa pred ostatnými na pláži. Tieto žabky s krásnym výrazným potlačou rozhodne nikto neprehliadne.

skvelé sandále nielen na pláž

Navrhni si
Olga K. 21.8.2018

Biela, 36-40

Super

Jozef R. 21.1.2015

Biela, 42-44

označila som len jednu sandál a potisk bol bol len na jednom kuse, myslela so ,že automaticky bude potisk na oboch sandáloch
Náš komentář:
Sandály můžou mít odlišný potisk na každé botě zvlášť. V návrháři máme proto pravou a levou botu odděleně, aby si každý mohl vybrat, zda chce každou botu jinou či nikoliv.

Petr Š. 28.8.2012

Biela, 42-44

vpořadku produkt

Marie V. 12.6.2012

černá, 42-44

se žabkami jsem byla spokojená

Veronika K. 11.2.2019

Biela, 42-44

Karolína H. 21.11.2018

Biela, 36-40

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Zobraziť viac

Vyberte potlač na váš darček

Itálie
Žabka
Horoskop - rak
I love
Cannabis
Smiley Face
Lienka
Rak
USA
Gekón
Je to napichu
Lakosťa
Chameleon
Love
Chuck Norris
Death Mickey
Einstein
Chameleóni
Zobraziť ďalšie

Ďalšie pánske doplnky

Kuchynská zástera
Ploskačka v darčekovej sade
Pánske boxerky Contrast
Manžetové gombíky
Zobraziť viac