Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Bavlnené ponožky
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 44 zákazníkov Zobraziť komentáre (3)

Bavlnené ponožky

Či už potrebujete ponožky do sandálov, do poltopánok na svadbu alebo len tak na nosenie, nemal by si nikdy siahnuť po šedivom páre. Prekvap svoje topánky farebnými ponožkami s vlastnou potlačou!

Materiál: 98% bavlna, 2% elastan, jemná pletenina, mäkký rebrovaný lem, stredne dlhé.

Navrhni si
Ivona B. 2.2.2019

Námornická modrá, 43/46

Barbora H. 25.12.2016

Purple, 43/46

Alena K. 14.12.2016

Azurová, 39/42

Kristína V. 7.12.2016

černá, 43/46

Lukáš L. 10.2.2019

Námornická modrá, 39/42

Super a dik.

Blanka D. 19.11.2017

Červená, 43/46

Skvělá práce

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
Freddie Mercury
Svadba
Veverka
Malý princ
Karel Gott
Liška Bystrouška
Kaktus
Keep calm and love ducks
Oslík
Game over
Jednorožec
Basketbal
Queen
Smiley Face
Zaľúbené srdcia
Vlk
James Bond
Zobraziť ďalšie

Ďalšie dámske doplnky

Nohavičky Short
Kľúčenka ovál
Drevená krabička
Farebné zrkadlo
Zobraziť viac