Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Vizitkár
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 10 zákazníkov Zobraziť komentáre (3)

Vizitkár

Máte svoje vlastné originálne a draho graficky spracované vizitky? A nosíte je hala bala po vrecku alebo v nejakom papierovom rádoby obalu? Tak sa chyťte na nos a navrhnite si u nás báječný vizitkár s originálnou potlačou. Ak máte kreatívne dušu, ľahko si v našom návrhári vytvoríte svoj vlastný dizajn, použiť môžete akýkoľvek obrázok, fotku či nápis a ak potrebujete inšpirovať mrknite sa na naše už pripravené motívy. Vizitkár určite poslúži aj ako úžasný darček.

Rozměr: 97 x 68 mm, místo pro 10 klasikých vizitek.

Navrhni si
martin c. 4.10.2015

Biela

Ivan M. 18.12.2016

Biela

Potisk výborný, kvalita zpracování výborná, jen malinko osdtava přední strana. Ale nic fatálního.

Markéta B. 10.5.2016

Biela

Vše perfektní!

Michaela M. 26.12.2015

Biela

Pouzdro vypadá velice luxusně a tisk také velice povedený.

Veronika K. 11.2.2019

Biela

Zuzana H. 8.1.2019

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

James Bond
Malý princ
Darth Vader
Mapa světa
Drsná mačka
London love
Winer
Střelec
Lienka
Zdvíham kotvy
Blíženci
Komár
Okridlená lebka
Wolf
Engineer inside
Tiger
Jednoduché srdce
Květinový rámeček
Zobraziť ďalšie

Ďalšie dámske doplnky

Bavlnené ponožky
Kľúčenka ovál
Háčik na tašku
Nohavičky Short
Zobraziť viac