Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Polo pre bábätko
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 21 zákazníkov Zobraziť komentáre (3)

Polo pre bábätko

Šmrncovný verzia báječného detského obliečku. Bodýčko sú fajn, ale zvláštne príležitosti ako je napríklad nedeľné prechádzka do parku na pieskovisko si žiadajú trochu elegancie. Polobody vám navyše potlačíme presne podľa vášho vlastného návrhu fotkou, obrázkom alebo nápisom. Ak by sa vám pri navrhovaní nedostávalo nápadov, mrknite sa na už pripravené detské designy, z ktorých si určite nejaký sladko roztomilý alebo super rozverný vyberiete.

100% česaná BIO bavlna, 200 g / m², s límcom Polo, 3 bezniklovej patentné gombíky na spodnom leme.

Navrhni si
Patrícia M. 26.5.2016

Biela, 3-6m

Lucie S. 13.4.2018

Biela, 12-18m

Přední strana bodyčka suprová, ale zadní strana? Nápis a číslo bylo v návrhu přes celá záda. Ve skutečnosti byl nápis na zadní straně miniaturní a dost vtipný vzhledem k velikosti bodyčka.

Kateřina K. 6.11.2016

Modrá, 3-6m

bezvadné

Dana P. 21.6.2016

Modrá, 3-6m

Malý potisk je horší kvality.
Náš komentář:
na polu malé velikosti s malým obrázkem je potisk vždy špatně vidět. doporučujeme větší potisk.

Kristýna P. 12.11.2018

Prirodná, 12-18m

Lenka P. 2.4.2018

Modrá, 6-12m

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Basketbal
Malý princ
Mačka a srdce
Hroch
Dolce & Banana
Lakosťa
Medveď s darčekom
Jednoduché srdce
I love
Darth Vader
Svadba
Bábätko v vrecku chlapček
Stoprocentní úžasňák
Sovičky
I love you
moustache
První republika
Einstein
Zobraziť ďalšie

Ďalšie oblečenie pre bábätká

Detské body krátky rukáv premium
Detské body dlhý rukáv BIO
Detské body krátky rukáv BIO
Tričko pre bábätká
Zobraziť viac