Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať

Nerezový kónický hrnček

Popis:
Ľahký nerezový hrnček vhodný predovšetkým do sťažených podmienok, kedy budete mať istotu že sa vám hrnček nerozbije. Ocenia ho tiež rodičia malých darebákov, ktorí sú neposední a občas im nejaká tá pohára alebo iná nádoba spadne a rozbije sa. Tu vám žiadne črepy ani rozbitie nehrozí, vďaka nerezovej konštrukcii. Potom už záleží len na vás či si na hrnček vložíte motivačný text, fotku vašich najbližších alebo inú obľúbenú grafiku. Zobrazit více..

Materiál:
Ľahký kovový hrnček s nerezovou vnútornou časťou o objeme 450ml. Doproučuje sa ručné umývanie a nie je vhodné ho dávať do mikrovlnky. Pri potlači fotografií berte do úvahy, že potlač sa môže vďaka kónickému tvaru javiť širšie.

Hodnocení od zákazníků:Eva K. 8.3.2021

biela

Dobrý večer. S objednávkou som bola veľmi spokojná. Tovar mi prišiel veľmi rýchlo a nepoškodený. Pohárik je nádherný, presne podľa mojich predstáv. Chválim veľmi jednoduchý a zrozumiteľný postup pri samotnom návrhu a objednávke. Určite si ešte niečo v blízkej budúcnosti objednám a Váš obchod odporúčam aj mojim známym. Ďakujem a prajem všetko dobré.

Patrícia K. 31.1.2021

biela

Veľmi kvalitný tovar. Rýchle dodanie. Veľká ochota pri úprave potlače. Vrelo odporúčam.

Adriána K. 17.10.2020

biela

Parádička, bal som sa skreslenia na konickom hrnceku, ale je to bez problemov, krasne dik este raz.

Andrea U. 7.11.2020

biela

Irena V. 15.11.2021

biela

Věřím, že hrnky udělají radost, jsou moc pěkné.

Viktória B. 12.4.2021

biela

Nie je to moja prvá ani posledná objednávka....s produktom- konkrétne s hrnčekom som bola veľmi spokojná, je ľahký, veľký, kvalitný, potlač je úžasná... Veľmi dobrý materiál....????????????

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Zobraziť viac

Vyberte potlač na váš darček

Zobraziť ďalšie

Ďalšie hrnčeky

Hrnček Premium
Plechový hrnček
Magický hrnček
Čierny hrnček
Zobraziť viac