Switch to English  X 
Vianoce stíhame! Termíny pre Vaše Vianočné darčeky zde
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Fľaša na vodu
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 19 zákazníkov Zobraziť komentáre (3)

Fľaša na vodu

Táto fľaša na vodu je ideálna pre ľudí žijúcich zdravým životným štýlom. Obsahuje difúzer, ktorý zabezpečí jednoduché vylúhovanie bylín, či kúskov ovocia a vy tak dosiahnete chutný nápoj. Praktický vrchnák umožňujúce rýchle otváranie a zatváranie, čo oceníte napríklad pri športe. Nechajte si fľašku potlačiť vlasným motívom, alebo si vyberte niektorý z našich a vytvorte si originál, ktorý nemá nikto iný. Dodžiavanie pitného režimu tak bude zábava.

Fľaša na vodu s difuzérom na ovocie či bylinky. Difuzér možno použiť aj ako chladič vody. Objem: 800 ml. Rozmery: 27,5 × 7,2 cm

Navrhni si
Zuzana S. 24.10.2018

Modrá

Dagmar Z. 4.6.2018

Oranžová

Adriana H. 27.7.2017

Limetková

Anna H. 7.11.2018

Limetková

Dobře těsní.

Veronika P. 15.5.2018

Limetková

moc dekuji za krasnou lahvicku.vypada v realu krasne, kvalitně.objednavka byla velmi rychle vyrizena.jen ta cena je vysoká,ale mam to jako darek,tak to se clovek plácne rád přes kapsu.urcite jsem neobjednavala naposled, protože napadu a tipu na darky jsem u vas objevila milion.takze dekuji a at se vam stále daří.

Marek T. 6.12.2017

Oranžová

Velmi sa mi to paci. Skveli darcek ;-)

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Mňam
Dej ty pracky pryč
Jednoduché srdce
Malý princ
Heart beat
In love
Kvetinové srdce
Apple Jobs
Teddy with heart
King
Queen
Srdce mozaika
DAB Jednorožec
Láska v rukách
Plameňák
Vyplazený jazyk
Žabka
Keep calm and run on
Zobraziť ďalšie

Ďalšie hrnčeky

Hrnček Premium
Magický hrnček
Plechový hrnček
Hrnček MAX
Zobraziť viac