Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Veľký denník 2020
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 29 zákazníkov Zobraziť komentáre (11)

Veľký denník 2020

Inšpiratívny darček pre každého, kto má rád prehľad a poriadok vo svojej činnosti. Taktiež vám doručíme denník, vďaka ktorému budete môcť tlačiť presne tak, ako si predstavujete. Či už je to firemné logo, keď môžete vyjadriť svoje poďakovanie zamestnancom za skvelú prácu, alebo osobnú fotografiu, ktorá pripomína najviac nadanému človeku najdôležitejšej osoby, ktorá ich drží blízko. Je na vás, aby ste si vybrali dizajn, fotografiu alebo logo, ktoré si vyberiete.

Denník väčšiny rozmerov s týždenným plánovaním. Tento týždeň je rozdelený do jedného rozlíšenia v každom dni, doplnený aktuálnymi názvami a tiež zahŕňa hodiny v rozmedzí 7-21: 30. Odtrhávacie rohy uľahčujú navigáciu v denníku. Dosky sú potom vyrobené z pevnej lepenky na ochranu denníka pred poškodením.

Navrhni si
Norbert G. 27.11.2017

černá

Perfekt

Tomáš Š. 15.12.2018

Fľaškovo zelená

Jsem spokojená už po 2. Jsme objednávali.

Libuse J. 12.12.2018

Fľaškovo zelená

Výborný servis a komunikace. Doporučuji.

Kateřina T. 11.12.2018

Fľaškovo zelená

Velmi mě potěšila okamžitá reakce a řešení problému při vyprodání zásob červeného diáře - hned mi byla nabídnuta jiná alternativa, dodání také velmi rychlé, naprostá spokojenost.

Tamara S. 10.12.2018

Fľaškovo zelená

Tisk vypadal hezky, ale jak už jsem psala, myslím, že barva se bude stírat.

Tomáš V. 26.11.2018

Kráľovsky modrá

Moc krásný a podle představ

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Silueta auta
Jednoduché srdce
Love
Parkour - Zombie Apocalypse
Malý princ
I love
Liška Bystrouška
Jednorožec
Plameňák
Fotbalový míč
Cannabis
Medvedík s balónikmi
Apple Jobs
Květinový rámeček
Show Must Go On, freddie mercury
Love tree
The best dad in the world
Mám na to
Zobraziť ďalšie

Ďalšie škola

Bavlnený vak na chrbát
Peračník
Peračník all-inclusive
Batoh
Zobraziť viac