Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Peračník
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 89 zákazníkov Zobraziť komentáre (15)

Peračník

Priestranný peračník ideálne po niektorý z našich vtipných potlačí. Na peračníku sa skvele vynímajú napríklad naše Kitty designy, ktoré určite pobavia všetky tvoje spolužiakmi.

ideálny na ceruzky, pastelky, ale aj okuliare, makeup apod rozmery: 230x90x70 mm

Navrhni si
Ivana T. 21.9.2016

Biela

Oľga D. 12.9.2016

Biela

MARCELA H. 16.9.2015

Biela

Lucia D. 28.8.2015

Biela

Zuzana G. 9.12.2014

Biela

Barbora Š. 29.9.2013

Biela

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

MEME Troll
Keep calm
Cannabis
Pracovní týden
I love
MEME LOL
Nejsem na facebooku
Michael Jackson
Burton Skull
Velká Britanie
James Bond
Low energy
Bob Marley
Vlk
Apple Jobs
Student
moustache
Sovičky
Zobraziť ďalšie

Ďalšie škola

Bavlnený vak na chrbát
Peračník all-inclusive
Linajkový denníček
Batoh
Zobraziť viac