Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Magický Hrnek Latte Grande 450ml
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 60 zákazníkov Zobraziť komentáre (15)

Magický Hrnek Latte Grande 450mlHrnček je tmavý, potlač na prvý pohľad nie je vidieť (ale môže trochu presvitať - pri dôkladnom prehliadnutí vidieť je). Po naliatí horúcej tekutiny sa postupne začne potlač zobrazovať.

Navrhni si
Mária M. 26.6.2018

Biela

Je pekný a rýchle doručenie ma milo prekvapilo

Nina C. 14.5.2018

Biela

S vyrobkom aj s obchodom som spokojná tovar prisiel rychlo a bez komplikacii a velmi starostlivo zabaleny aby sa hrnceku nic nestalo pocas cesty . Hrncek je kvalitny a aj potlac je vyborna . Uplna spokojnost ???? len skoda zbytocnych poplatkov za kuriera ci platbu

Klaudia G. 11.11.2017

Biela

Som veľmi spokojná- kvalitne-rýchlo-odporúčam-perfektne!!!!!!

Andrea K. 21.11.2018

Biela

Patrícia H. 2.5.2018

Biela

Jana S. 20.2.2018

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
Svadba
Queen
Červený trpaslík
Tea bag
Slon a srdiečka
liška
Láska v rukách
Kofein
Milenci
Slon
Keep calm and meow on
medúza
Zaľúbené srdcia
Medvedík srdce
I love
Heart beat
Květinový rámeček
Zobraziť ďalšie

Ďalšie hrnčeky

Hrnček Premium
Plechový hrnček
Magický hrnček
Termohrnček keramický
Zobraziť viac