Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Dámske športové tričko
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 53 zákazníkov Zobraziť komentáre (11)

Dámske športové tričko

Ľahké športové tričko z funkčného materiálu, ktoré dobre odvádza pot a rýchlo schne. Vytvorte si športové tričká pre svoj ​​tím s vlastným textom či obrázkom, alebo vyberte niektorý z našich vzorov!

Tričko vhodné pre šport, príjemné na nosenie vďaka vláknu COOL-DRI (odvádza pot a udržuje teplo), 100% polyester

Navrhni si
Martin S. 10.9.2018

Biela, M

Erika B. 21.8.2017

Biela, S

Leonard G. 20.6.2017

Biela, S

Michal R. 1.3.2017

Biela, S

Lendel M. 12.11.2016

Biela, XS

Veronika B. 22.7.2014

Biela, M

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Runner
Queen
Michael Jackson
Ryba
Abstraktní běžec
Žena pohlaví symbol
Jednoduché srdce
DAB Jednorožec
Angel and devil
Ovečka
Olympic rings
Plameňák
ČSSR
Vlajka slovenska
Srdce mozaika
Apple Jobs
Run forest run
Evolution Bicycle
Zobraziť ďalšie

Ďalšie dámske tričká

Dámske tričko Classic
Dámske tričko veľký výstrih
Dámske tričko V-výstrih
Ladies Elegance t-shirt
Zobraziť viac