Switch to English  X 
Vianoce stíhame! Termíny pre Vaše Vianočné darčeky zde
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Plyšový medvedík
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 46 zákazníkov Zobraziť komentáre (12)

Plyšový medvedík

Premeň roztomilého plyšového medveďa v legrační alebo zamilovaný darček. Jeho tričko potlačíme tvojim vlastným motívom, ktorý môžeš vytvoriť v našom návrhári. Či vyberieš nejakú srandu, alebo radšej zamilovaný odkaz, necháme na tebe. Milý darček pre všetky deti, ale aj dospelých, ktorí sa cítia byť sami ešte trochu deťmi.

Mäkkučký 20 cm veľký medvedík s tričkom, na ktoré si môžeš potlačiť čokoľvek. Tričko je samozrejme prateľné. Krásny darček pre deti alebo pre zaľúbených.

Navrhni si
Branislav H. 20.12.2016

Biela

OK Iked nie je väcsi vyber. To je Skoda.

Alžbeta M. 11.7.2014

Biela

Macko je naozaj krásny

zuzana a. 21.10.2013

Biela

kvalita potisku bola ovplyvnena tym , ze bola tmava fotka

Alexandra Š. 27.9.2017

Biela

Andrej S. 10.9.2017

Biela

Marianna B. 31.8.2015

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
Zaľúbené srdcia
Srdce mozaika
For My Love
Valentín srdiečka
Policie
I love you
Love you forever
Bodybuilder
In love
Michael Jackson
Love bears
I love my girlfriend
Metallica
I love
I love you
Medvedík srdce
Rainbow heart
Zobraziť ďalšie

Ďalšie plyšáci

Plyšová ovečka
Plyšový zajačik
Plyšový slon
Plyšový sob
Zobraziť viac