Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Pánska mikina s kapucňou
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 259 zákazníkov Zobraziť komentáre (46)

Pánska mikina s kapucňou

Skvelá pánska - unisex mikina s kapucňou a predným vreckom - klokankou, do ktorej môžete pohodlne uložiť svoje ruky, keď práve nebudete vedieť, kam s nimi. Napríklad pri otravnom skúšanie pred tabuľou. Mikinu samozrejme potlačíme Vaším vlastným potlačou presne podľa návrhu. Originálne navrhnutá mikina je skvelým darčekom pre každého, kto má rád pohodlný uvoľnený štýl. Stačí vybrať vhodnú fotografiu, text či niektorý z našich pripravených motívov a je to. PS: Táto mikina je naozaj pre každého, preto jej môžete objednávať nielen pre chlapcov a pánov ale aj pre slečny, dievčatá a pani, ak by sa však našli nejaké parádnice, ktoré by chceli mikinu s projmutějším strihom v páse, máme pre nich v ponuke rýdzo dámsku verziu tejto mikiny.

pánska mikina s kapucňou a praktickú klokankou, 50% česaná bavlna, 50% polyester. Gramáž 295 gr/m2

Navrhni si
Peter S. 21.10.2018

Biela, XXL

všetko super

Miroslava Š. 13.2.2018

Biela, L

Mikina sa mi veľmi páči.

Katarina Š. 17.11.2013

Biela, M

Dakujeme pekne..Darcek priatelovi sa vydaril..

Ivka K. 25.11.2018

černá, M

Anna L. 17.4.2017

černá, M

Libor V. 16.1.2017

Biela, XL

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

ČSSR
I love my girlfriend
Pracovní týden
Železný kříž
Heart attack
Che Guevara
Gekón
Dolce & Banana
Starwars coffee
Game over
Evolution Climber
Bob Marley
House
Darth Vader
Je to napichu
Who is your daddy
No signal
Music beat
Zobraziť ďalšie

Ďalšie pánske mikiny

Pánska mikina Contrast
Pánska mikina zip FRUIT
Pánska mikina na zips s kapucňou
Pánske tepláky
Zobraziť viac